شروع مهندسی انتخابات در تنیس، تماس های حمایتی از کاندیدای خاص!

به گزارش سفر به فرانسه، با انتها یافتن مهلت ثبت نام انتخابات فدراسیون تنیس 13 نفر برای نشستن بر جایگاه ریاست این فدراسیون نام نویسی کردند.

شروع مهندسی انتخابات در تنیس، تماس های حمایتی از کاندیدای خاص!

کامیار کیمیایی، فرزین ضیا آذری، پیمان جعفری تهرانی، عبدالرضا آریان فر، امیر دریایی، مجتبی دانش خواه، سید محمودرضا حسینی، علیرضا پورسلمانی، توفیق کابلی، سید رضا میر ابوطالبی، سید اکبر طاهری، داود عزیزی و سعید جعفرنژاد افرادی هستند که برای انتخابات فدراسیون تنیس ثبت نام نموده اند.

در میان این اسامی بعضی از آنها سابقه چندین ساله در رشته تنیس دارند و بعضی دیگر نیز همچون روال فدراسیونهای دیگر از مدیران وزارت ورزش و جوانان هستند. شاید شاخص ترین آنها که از وی به عنوان گزینه وزارت وزارتخانه نام برده می گردد داود عزیزی مدیر کل امور پارلمانی وزارت ورزش و جوانان باشد. گزینه ای با اختیارات و ارتباطاتی که می تواند در نتیجه انتخابات اثرگذار باشد.

از طرفی دیگر به محض سرانجام یافتن مهلت ثبت نام فدراسیون تنیس، تماس ها برای حمایت از کاندیدای خاص شروع شده است. بعضی مدیران کل اداره ورزش و جوانان استانها نیز در راستای همین حمایت در تماس با روسای هیات ها به نوعی آشکار تبلیغ گزینه مورد نظر وزارت ورزش و جوانان را انجام داده اند.

اگرچه شعار وزارت ورزش و جوانان بی طرفی در انتخابات فدراسیون های ورزشی و برگزاری مجمعی عادلانه است اما این ادعا در واقعیت به مرحله عمل نمی رسد. هجوم کارمندان و مدیران وزارت ورزش و جوانان به سوی فدراسیون ها برای تصاحب جایگاه ریاست خود گویای همین موضوع است.

مگر می گردد مدیر کل یک بخش مهم از وزارتخانه همچون امور پارلمانی در انتخابات یک فدراسیون ورزشی شرکت کند و شرایطی مشابه سایر کاندیداها داشته باشد؟ آیا همچون امیررضا خادم که پس از ثبت نام در انتخابات به ناچار از پست خود در وزارت ورزش و جوانان کناره گیری کرد این بار هم شاهد استعفای کاندیدای تازه نفس تنیس هستیم یا سریال دنباله دار یک بام و دو هوای وزارت و تناقض های پی در پی رفتاری همچنان ادامه دارد؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 795

به "شروع مهندسی انتخابات در تنیس، تماس های حمایتی از کاندیدای خاص!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مهندسی انتخابات در تنیس، تماس های حمایتی از کاندیدای خاص!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید