احداث خانه اسکواش نقش بسزایی در کسب میزبانی های بین المللی دارد

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، به گزارش خبرنگاران، مراسم افتتاح عملیات اجرایی پروژه احداث، بازسازی و توسعه مجموعه اسکواش انقلاب با حضور مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان، کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و مسئولان شرکت توسعه و تجهیز و باشگاه انقلاب صبح امروز برگزار گردید.

احداث خانه اسکواش نقش بسزایی در کسب میزبانی های بین المللی دارد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

قرار است این پروژه کمتر از هفت ماه برای میزبانی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در شهریور ماه آماده شود و به عنوان خانه ملی اسکواش ایران افتتاح شود.

برگزاری این مسابقات می تواند امتیاز مثبتی برای اسکواش ایران و اخذ میزبانی رقابت های جهانی باشد. مهدی علی نژاد در این مراسم گفت: فدراسیون جهانی برای اهدای میزبانی ها به هر کشوری یک استانداردهایی دارد و باید در آن کشور 14 کورت و یک مین کورت شیشه ای وجود داشته باشد. این شرایط را در ایران نداشتیم و خوشبختانه با این کلنگ زنی و مشارکت بخش خصوصی قرار است این مجموعه ظرف 6 ماه ساخته و این مشکل رفع شود.

وی اضافه نمود: این کورت ها در توسعه اسکواش در کشور و اخذ میزبانی های قاره ای و جهانی نقش بسزایی خواهد داشت و از فدراسیون اسکواش و همکاران آن و نیز شرکت توسعه تشکر می کنیم که در این موضوع نقش بسزایی داشتند. امیدوارم تا 6 ماه آینده شاهد افتتاح این مجموعه باشیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان مطرح کرد: اختصاص زمین به این کورت ها و توافقات شکل گرفته شده، از حمایت های وزارت ورزش است. هر چند وزارت در بخش تسهیلات هم به این فدراسیون یاری می نماید اما سرمایه گذاری این موضوع با بخش خصوصی است. این باعث افتخار و مباهات است که فدراسیون اسکواش چنین جذب سرمایه ای را انجام داده است.

وی یادآور شد: ظرفیت های قانونی خوب در رابطه با مشارکت بخش خصوصی ایجاد شده است و این آمادگی را داریم تا در صورت تمایل مشارکت بخش خصوصی به وسیله استان ها و فدراسیون ها قراردادهای منصافنه ای فراهم کنیم تا بتوانند سرمایه گذاری نمایند. در قانون دیده شده که می توانیم مکان نیمه کاره ای را به بخش خصوصی واگذار کنیم و آنان تامین نمایند و مالکیت نیز به آنان واگذار شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1570

به "احداث خانه اسکواش نقش بسزایی در کسب میزبانی های بین المللی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث خانه اسکواش نقش بسزایی در کسب میزبانی های بین المللی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید