استقلال برابر ماشین سازی بی برنامه بود و فقط سه امتیاز را گرفت

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید این تیم برابر ماشین سازی بدون تاکتیک بازی می کرد.

استقلال برابر ماشین سازی بی برنامه بود و فقط سه امتیاز را گرفت

منصور رشیدی در گفت وگو با خبرنگاران درباره دیدار استقلال و ماشین سازی تبریز اظهار کرد: با وجود اینکه استقلال در این دیدار توانست سه امتیاز را بگیرد اما عملکرد راضی نماینده ای به نمایش نگذاشت. تیم اصلاً هماهنگ نبود و نمی توانست فرصت گلزنی ایجاد کند. در مقابل ماشین سازی تبریز بسیار روان و با برنامه بازی می کرد و به خوبی می دانست هافبک های استقلال چگونه خلق موقعیت می نمایند و از این رو جلوی کار آنها را گرفته بود. در این بازی استقلال فقط توانست سه امتیاز را بگیرد و اصلاً خوب نبود.

او درباره اینکه ماشین سازی تیمی بود که بازی تدافعی ارائه کرد هم گفت: دفاع کردن در فوتبال یک تاکتیک و هنر محسوب می گردد و اینگونه نیست که بگوییم آنها ضد فوتبال بازی می کردند. اگر در طول بازی دقت نموده باشید می بینید ماشین سازی تبریز در اواخر بازی چند فرصت خوب گلزنی هم به دست آورد اما در مقابل این استقلال بود که بی برنامه بود و هیچ تاکتیکی برای عبور از مدافعان حریف نداشت.

رشیدی درباره عملکرد مهدی قائدی هم گفت: قائدی بازیکن جوان و تأثیرگذاری است که باید بیش از این به او میدان داده گردد. وقتی وارد زمین شد دیدید که روند بازی کاملاً تغییر کرد. شفر بهتر از به سال جاری جوانانی چون قاعدی بیشتر بازی بدهد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شانس قهرمانی این تیم در لیگ هم گفت: درست است که استقلال این بازی را برد اما روی کاغذ شانس کمتری نسبت به پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی دارد با این حال به آینده امیدوار باشیم.

رشیدی در خاتمه درباره عملکرد شفر در یک فصل اخیر گفت: در طول فصل استقلال بسیار پر فراز و نشیب ظاهر شد و با وجود اینکه در برخی بازی ها عملکرد بسیار خوبی داشت اما در برخی بازی ها هم امیدوارنماینده نبود. با این حال باید او را برای فصل بعد هم حفظ نمایند تا ان شاءالله تیم قدرتمندی ببندد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 18 تیر 1398 شناسه مطلب: 227

به "استقلال برابر ماشین سازی بی برنامه بود و فقط سه امتیاز را گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال برابر ماشین سازی بی برنامه بود و فقط سه امتیاز را گرفت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید