اکبرپور: به خانه ام برگشته ام، اگر خدا بخواهد در لیگ می مانیم

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، سرمربی ماشین سازی گفت: بعد از مدت ها به خانه خودم، ماشین سازی تبریز برگشتم که برای من افتخار است.

اکبرپور: به خانه ام برگشته ام، اگر خدا بخواهد در لیگ می مانیم

به گزارش خبرنگاران، علیرضا اکبرپور سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل آلومینیوم اراک در مورد قبول راهنمایی یک تیم لیگ فزونی، گفت: بعد از مدت ها به خانه خودم، ماشین سازی تبریز برگشتم که برای من افتخار است. آرزویم این بود که یک روز به اینجا برگردم و خدمت کنم و همه می دانند من از اینجا اسمی برای خودم پیدا کردم و اگر علیرضا اکبرپور شدم از ماشین سازی بوده است.

وی درباره اینکه با توجه به شرایط تیمش در جدول آیا شانسی برای بقا دارد یا نه، گفت: همه می دانند شرایط و نتایج ماشین سازی چطور بوده اما همواره امیدی هست که شرایط را تغییر داد. امیدوارم که همه شرایط برای موفقیت ماشین سازی فراهم گردد. من مدتی کمی است که به تیم اضافه شدم و لیگ هم برای ما از این بازی آغاز می گردد. نگاه مان به جدول نیست و کوشش ما این است نتایج و شخصیت تیم را درست کنیم. امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا ماشین سازی را به صندلی اصلی خودش برگردانیم. شرایط سخت است و کسی از من قول نگرفته که تیم را در لیگ برتر نگه دارم، اما سعی می کنم هر چیزی از دستم بر می آید، برای ماشین سازی بگذارم. به این هم فکر نمی کنم همین جا در مربیگری محو شوم، چون بعضی گفتند در ماشین سازی خراب می شوی که من گفتم از ماشین سازی به فوتبال ایران معرفی شدم و اگر همین جا هم خراب شوم، مسئله ای نیست.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی درباره اینکه تیمش برای حداقل امتیاز بازی می نماید یا با توجه به شرایطش در جدول به دنبال بازی هجومی است و برای برد به میدان می رود، اظهار داشت: هر مربی عاقلانه رفتار می نماید و بازی های لیگ اینطور نیست که بگوییم حتماً باید پیروز شویم که به مرحله بعدی برویم. ما سعی کردیم تیم را ترمیم کنیم و روحیه بازیکنان را بالا ببریم. سعی ما این است که گل نخوریم و بتوانیم گل بزنیم. وقتی فوتبال بازی می کردم، مهاجم بودم و گل های زیادی زدم و همواره فوتبال هجومی را دوست داشتم، اما الان شرایط فرق دارد و باید به فکر دفاع هم باشیم. فردا بازی را انجام خواهیم داد و تدابیر خودمان را برای این بازی داریم و بعد از بازی درباره نمایشی که داشتیم صحبت می کنیم.

اکبرپور در مورد اینکه چقدر به ماندن ماشین سازی در لیگ برتر امیدوار است، گفت: جواب این سؤال را دادم و همانطور که گفتم امید داریم و می خواهیم با تمام توان کار کنیم. اگر خدا بخواهد و بچه ها کارهایی که می خواهیم را انجام دهند، در لیگ می مانیم. اگر هم به هدف مان نرسیدیم، اتفاقی رخ نداده و فشاری روی ما نیست. ما باید شخصیت را به تیم برگردانیم و شاید خیلی ها فکر نمایند ما فقط دنبال نتیجه گیری هستیم اما درست کردن تیم از ماندن در لیگ برتر هم مهمتر است. ما به امید زنده هستیم و مطمئناً برای حفظ تیم در لیگ برتر هم کوشش می کنیم اما فوتبال قابل پیش بینی نیست. یک زمان در تیم بهمن کرج در حالی که فکر نمی کردیم، سقوط کنیم به لیگ دسته دوم رفتیم. به همین دلیل می گویم که فوتبال غیرقابل پیش بینی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1701

به "اکبرپور: به خانه ام برگشته ام، اگر خدا بخواهد در لیگ می مانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبرپور: به خانه ام برگشته ام، اگر خدا بخواهد در لیگ می مانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید