آنالیز درخواست های مهمانی دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی شروع شد

به گزارش سفر به فرانسه، سازمان امور دانشجویان اعلام نمود: آنالیز درخواست های دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی به صورت میهمان شروع شد.

آنالیز درخواست های مهمانی دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی شروع شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه سفر به فرانسه، به نقل از سازمان امور دانشجویان، مدیر کل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان با اعلام خاتمه مهلت ثبت درخواست های دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی به صورت میهمان، از شروع آنالیز درخواست های دانشجویان در دانشگاه های محل تحصیل به عنوان دانشگاه های مبدا اطلاع داد.

جاماسب نوزری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای کاهش تردد دانشجویان، از طرف وزارت علوم این امکان فراهم شد که دانشجویان کاردانی و کارشناسی در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 بصورت میهمان دروس عملی و آزمایشگاهی را در نزدیکترین دانشگاه محل سکونت خود بگذرانند.

وی اضافه نمود: به همین دلیل، ثبت نام از دانشجویان متقاضی از تاریخ 6 مرداد ماه شروع و لغایت 18 مرداد ماه خاتمه یافت که در این بازه دانشجویان با مراجعه به سامانه جامع سازمان امور دانشجویان به نشانی اینترنتی سامانه سجاد https://portal.saorg.ir درخواست های خودرا ثبت کردند.

مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: طبق زمان بندی اعلام شده، مهلت ثبت نام دانشجویان در تاریخ 18 مرداد ماه خاتمه یافت و دانشگاه های مبدا از 19 لغایت 27 مرداد ماه فرصت دارند نسبت به آنالیز درخواست ها اقدام و از 28 مرداد ماه لغایت 6 شهریور ماه نیز دانشگاه های مقصد درخواست های موافقت شده توسط دانشگاه مبدا را آنالیز می نمایند.

نوزری تاکید نمود: دانشجویان می توانند با کد پیگیری دریافت شده از سامانه سجاد نتیجه درخواست خود را به وسیله این سامانه پیگیری نمایند لذا از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و سازمان با توجه به شرایط موجود و تاکید مقامات بهداشتی بر کاستن تجمع و رفت و آمدها، خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1274

به "آنالیز درخواست های مهمانی دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز درخواست های مهمانی دانشجویان برای گذراندن دروس عملی و آزمایشگاهی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید