بوریس جانسون زمان خروج بریتانیا ار اتحادیه اروپا را گفت

به گزارش سفر به فرانسه، خبرگزاری صدا و سیما نوشت: بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز چهارشنبه گفت مردم کشورش خواهان آن هستند که سیاستمداران به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) عمل نمایند و از اینکه سیاستمداران درباره خروج از این اتحادیه اطمینان خاطر به وجود نیاورده اند مایوس شده اند.

بوریس جانسون زمان خروج بریتانیا ار اتحادیه اروپا را گفت

برای رزرو قطار اروپا با بهترین ها مشورت کنید و مناسبترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرگزاری رویترز، از جانسون پرسیده شد آیا وی پس از 31 اکتبر انتخابات برگزار می نماید تا اطمینان یابد مجلس نمی تواند مانع از برگزیت در آن تاریخ گردد. نخست وزیر انگلیس پاسخ داد: من فکر می کنم مردم انگلیس انتخابات و رویدادهای انتخاباتی زیادی داشته اند.

وی در جلسه پرسش و پاسخ که در فیسبوک برگزار گردید گفت: من معتقدم آنچه مردم می خواهند انجام دهند عمل کردن به برگزیت در 31 اکتبر است و من هرگز از گفتن اینکه این آن چیزی است که ما قصد انجام آن را داریم خسته نمی شوم. ما در حال بیرون آمدن از اتحادیه اروپا در 31 اکتبر هستیم. من فکر می کنم این آن چیزی است که مردم انگلیس به آن رای دادند. مردم انگلیس بسیار احساس یاس می نمایند و خشمگین هستند که سه سال پس از آنکه چنین دستوری دادند و پس از آنکه مجلس بارها قول داد این کار را انجام می دهد, ما از اتحادیه اروپا خارج نشدیم. این نخستین اقدامی است که ما قصد انجام آن را داریم.

23310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 شهریور 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 337

به "بوریس جانسون زمان خروج بریتانیا ار اتحادیه اروپا را گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوریس جانسون زمان خروج بریتانیا ار اتحادیه اروپا را گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید