بیانیه باشگاه تراکتور درباره گلر استقلال؛ شائبه تبانی مطرح است

به گزارش سفر به فرانسه، تهران (پانا) - باشگاه تراکتور تبریز با صدور بیانیه ای به شکایت این باشگاه از محمد رشید مظاهری واکنش نشان داد.

بیانیه باشگاه تراکتور درباره گلر استقلال؛ شائبه تبانی مطرح است

به گزارش روابط عمومی باشگاه تراکتور، بدینوسیله به استحضار طرفداران باشگاه تراکتور می رساند، جناب آقای رشید مظاهری دروازه بان این باشگاه در فصل 98- 99 با رفتار غیرحرفه ای پیش از سرانجام فصل با عدم حضور در تمرین مورخه سوم شهریورماه امسال و به تبع آن عدم حضور در اردوی پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی تراکتور و نفت مسجدسلیمان، علنا با رفتار خود شائبه تبانی به نفع رقبای این تیم یعنی تیم های استقلال و پرسپولیس را در ذهن تداعی نمود، چرا که ایشان به شکل واضح از مصدومیت دیگر دروازه بان این تیم یعنی جناب آقای محمدرضا اخباری آگاهی کامل داشته و می دانست عدم حضورشان ضربه ی کاری بر پیکر تیم تراکتور خواهد بود. لذا با فرستادن پیغام های مختلف جهت ترک تیم و فسخ قرارداد اقدام نمود.

با ذهنیت های شکل گرفته، عقد قرارداد با تیم استقلال بلافاصله پس از سرانجام فصل شائبه تبانی را بیش از پیش به ذهن متبادر کرده و وجود دلایل پشت پرده را در ذهن همگی ایجاد کرد.

ارکان فدراسیون فوتبال بدون اینکه در خصوص مطالبه ی جناب آقای رشید مظاهری به این باشگاه اخطاری داده باشد تا مستندات پرداخت ها و جرائم کمیته انضباطی باشگاه برای ایشان به آن کمیته ارائه گردد اقدام به صدور رای بر علیه این باشگاه کرده است.

و کمیته محترم انضباطی نیز بدون ابلاغ قرار کارشناسی به این باشگاه در خصوص قرارداد فی مابین و بدون در نظر دریافت اعتراض این باشگاه نسبت به نظریه کارشناسی، اقدام به صدور رای غیر قابل باور قطعی و بدون حق اعتراض علیه این باشگاه کرده است. شایان ذکر است که حتی مستندات و شواهد این باشگاه را نیز این کمیته محترم در نظر نگرفته است.

البته طبق همین رای، این باشگاه بعد از ارجاع پرونده به محاکم قضائی ذی صلاح در شهرستان تبریز پیگیری و نسبت به اکاذیب و افتراعات موجود در پرونده اقدام قانونی و حتی به منظور جبران خسارات وارده به این باشگاه نیز اقدام خواهد کرد.

البته کمیته شرایط فدراسیون نیز ضمن رسیدگی به پرونده فوق این را هم باید در نظر بگیرد که جناب آقای رشید مظاهری با اسناد و مدارک مستدل قبل از اتمام فصل اقدام به فسخ قرارداد و ترک تمرینات و مسابقات کرده است و البته خود ایشان نیز در مصاحبه ها و مستندات پرونده نیز اقرار کرده که قرارداد سه ساله بسته است. حال چگونه قرارداد سه ساله را قبل از اتمام فصل اول و یا حتی بعد از اتمام فصل اول فسخ می کنند جای بسی سوال است؟!

باشگاه تراکتور با توجه به رای کمیته انضباطی در خصوص محکومیت تیم تراکتور به پرداخت مبلغ به جامانده قرارداد این بازیکن (بدون در نظر دریافت کسر 20 درصدی مبلغ قرارداد در کمیته انضباطی باشگاه به دلیل ضربه به پیکره باشگاه) ضمن اعتراض به این رای در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از کمیته شرایط فدراسیون می خواهد با توجه به شکایت این باشگاه از این دروازه بان تا آنالیز شائبه تبانی این بازیکن در کمیته اخلاق از صدور مجوز بازی برای ایشان جدا خودداری نماید. در صورت عدم توجه به این موضوع این باشگاه حق خود می داند ضمن احترام به ارکان فدراسیون فوتبال حقوق خود در این پرونده را از سایر مراجع ذی صلاح و مراجع بین المللی پیگیری نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1395

به "بیانیه باشگاه تراکتور درباره گلر استقلال؛ شائبه تبانی مطرح است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه تراکتور درباره گلر استقلال؛ شائبه تبانی مطرح است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید