تیراندازی به سفارت عربستان در هلند

به گزارش سفر به فرانسه، خبرنگاران : پلیس هلند امروز (پنجشنبه) اعلام نمود که قبل از ساعت 06:00 امروز (پنجشنبه) به وقت محلی (08:30 صبح پنجشنبه به وقت تهران) به سمت سفارت عربستان سعودی در لاهه تیراندازی شده است.

تیراندازی به سفارت عربستان در هلند

با تور هلند ارزان از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید و در شهر زیبای آمستردام گشت و گذار کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، منابع امنیتی هلند اظهار داشتند که ساعاتی پیش چندین گلوله به سمت سفارت عربستان سعودی در شهر لاهه شلیک شده است. سخنگوی پلیس هلند در لحظه انتشار این خبر تأکید کرد که هیچ گونه اطلاعاتی درباره عوامل این حادثه و یا انگیزه پشت پرده این حادثه در اختیار ندارند. این حادثه درست یک روز پس از آن انجام شده که رسانه ها از وقوع یک انفجار در قبرستانی در شهر جده عربستان خبر دادند که در نتیجه آن چهار نفر زخمی شدند.

پلیس هلند امروز (پنجشنبه) اظهار داشت که قبل از ساعت 06:00 امروز (پنجشنبه) به وقت محلی (08:30 صبح پنجشنبه به وقت تهران) به سمت سفارت عربستان سعودی در لاهه تیراندازی شده است.

خبرگزاری رویترز در این خصوص گزارش کرد، پلیس هلند اظهار داشت که تحقیقات درباره حادثه تیراندازی به سفارت عربستان را که ظاهراً کسی در آن آسیب ندیده را شروع نموده است.

رسانه های هلند نیز در گزارشی درباره این حادثه اظهار داشتند که افرادی ناشناس به سمت سفارت عربستان سعودی تیراندازی کردند و آنالیز های پلیس نشان می دهد، آثار شلیک دست کم 20 گلوله بر روی پنجره ها و نمای ساختمان سفارتخانه عربستان مشاهده شده است.

سخنگوی پلیس هلند در لحظه انتشار این خبر تأکید کرد که هیچ گونه اطلاعاتی درباره عوامل این حادثه و یا انگیزه پشت پرده این حادثه در اختیار ندارند.

حادثه تیراندازی به سفارت عربستان در هلند درست یک روز پس از آن انجام شده است که رسانه ها از وقوع یک انفجار در قبرستانی در شهر جده عربستان خبر دادند که در نتیجه آن چهار نفر زخمی شدند.

به دنبال این حادثه، سفارت خانه های فرانسه و یونان از اتباع خود خواستند جانب احتیاط را رعایت نموده و هشیار باشند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1369

به "تیراندازی به سفارت عربستان در هلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی به سفارت عربستان در هلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید