ثبت نام 45 داوطلب انتخابات شوراها در خمینی شهر

به گزارش سفر به فرانسه، خبرنگاران/اصفهان فرماندار خمینی شهر گفت: تا امروز 45 نفر در شهرستان خمینی شهر برای کاندیدا شدن در انتخابات شوراهای اسلامی ثبت نام کرده اند.

ثبت نام 45 داوطلب انتخابات شوراها در خمینی شهر

علیرضا بصیری در گفت و گو با خبرنگاران، در خصوص فرآیند انتخابات در شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور، فرآیند انتخابات از چند روز قبل در شهرستان خمینی شهر کلید خورده است و از روز 20 اسفند ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر آغاز و تا 26 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در روز اول ثبت نام 4، روز دوم 6، روز سوم 6، روز چهارم 14 و امروز 15 نفر به شکل قطعی ثبت نام کرده اند که از این تعداد 6 نفر خانم و 39 نفر مرد هستند.

فرماندار خمینی شهر گفت: کسانی که قصد کاندیداتوری در انتخابات شورای اسلامی شهر را دارند ثبت نام خود را به روز آخر موکول نکنند زیرا ممکن است در مدارک آنها مسئله ای پیش بیاید که نتوانند تا ساعات سرانجامی مدارک خود را تکمیل کنند.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در فرایند ثبت نام ها،شرح داد: امکانات لازم برای ثبت نام فراهم شده است و افراد در هر ساعت روز می توانند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

بصیری با اعلام انتخاب هیات اجرایی انتخابات خمینی شهر اظهار کرد: روز گذشته از 30 نفر هیات معتمدین اجرایی دعوت و انتخاب این معتمدین انجام شد.

وی در مور بررسی صلاحیت کاندیداها گفت: پس از سرانجام ثبت نام با استعلام از مراجع چهارگانه در زمان معین شده، رسیدگی به صلاحیت کاندیداها توسط هیات اجرایی در اوایل فروردین ماه 1400 آغاز می شود و تا مهلت قانونی که 23 فروردین است رسیدگی به صلاحیت ها ادامه می یابد و مراحل دیگر نیز انجام می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 فروردین 1400 بروزرسانی: 27 فروردین 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1679

به "ثبت نام 45 داوطلب انتخابات شوراها در خمینی شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 45 داوطلب انتخابات شوراها در خمینی شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید