خبرنگاران تغییر ساعات کار ادارات زنجان بر اساس سیاست ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت خواهد گرفت

به گزارش سفر به فرانسه، زنجان- خبرنگاران- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان گفت: هرگونه تغییر در ساعات کاری ادارات این استان بر اساس سیاست ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام می گردد.

خبرنگاران تغییر ساعات کار ادارات زنجان بر اساس سیاست ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت خواهد گرفت

سمانه شاددل روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سفر به فرانسه اعلام کرد: عادی شدن ساعات کار ادارات و بانک ها در این استان مبتنی بر یک تصمیم بالا دستی و بر اساس مصوبه لازم الاجرای ستاد ملی مبارزه با کرونا و ابلاغ وزارت کشور است.

وی با بیان اینکه رعایت مسائل بهداشتی و مراقبتی از سوی شهروندان، عامل معین کننده در مهار ویروس کرونا است، اضافه نمود: کاهش ساعات کاری در بعضی مراکز همچون بانک ها، موجب افزایش تراکم و ازدحام مراجعه کنندگان نیز شد، در صورتی که در این شرایط دغدغه اصلی این است که چنین ازدحام هایی به حداقل برسد.

شاددل با بیان اینکه تاثیر کاهش ساعات کار ادارات در شیوع بیماری کرونا احتیاج به آنالیز دقیق تری دارد، اعلام کرد: در شرایط حاضر بر اساس تصمیم بالادستی ستاد ملی مبارزه با کرونا، همه دستگاه ها موظفند برابر روال عادی به خدمت رسانی به مردم و مراجعین اهتمام داشته باشند.

وی یادآور شد: برابر تمهیدات پیش بینی شده و اولویت های ابلاغی به دستگاه ها، امکان استفاده از مرخصی استحقاقی و دورکاری برای کارکنان، در چارچوب مقررات قانونی تسهیل می گردد.

لازم به ذکر است ساعات کار همه ادارات و دستگاه های اجرایی در سراسر کشور از شنبه 17 اسفندماه برابر روال عادی معین شد.

پیش از این در هفته گذشته همزمان با سایر استان ها، تغییراتی نیز در ساعات کاری ادارات استان زنجان ایجاد شد و دستگاه های اجرایی، نهادهای دولتی و عمومی این استان به جز واحدهای عملیاتی دستگاه های خدمات رسان و بانک ها فعالیت خود را از ساعت 9 صبح شروع کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 994

به "خبرنگاران تغییر ساعات کار ادارات زنجان بر اساس سیاست ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت خواهد گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تغییر ساعات کار ادارات زنجان بر اساس سیاست ستاد ملی مبارزه با کرونا صورت خواهد گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید