صالحی امیری: انتخاب سرمربی تیم امید برعهده فدراسیون است، با تاج جلسه داریم

به گزارش سفر به فرانسه، مگر در بقیه فدراسیون ها ما برای انتخاب سرمربی دخالت می کنیم؟ تیم ملی امید هم یکی از این هاست که ما باید حمایت و راهنمایی کنیم تا بدرخشد. من خبر دارم که آقای تاج و فدراسیون در کوشش اند پاسخی به مسائل شان پیدا نمایند. سیاست رسمی ما و وزارت ورزش حمایت قطعی و همه جانبه از تیم ملی امید برای صعود به المپیک است.

صالحی امیری: انتخاب سرمربی تیم امید برعهده فدراسیون است، با تاج جلسه داریم

رییس کمیته ملی المپیک گفت: انتخاب سرمربی و کادر فنی تیم ملی امید بر عهده فدراسیون است و ما در این رابطه دخالتی نداریم اما قرار است جلسه مشترکی را در هفته جاری با تاج داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، رضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک صبح شنبه در حاشیه مراسم خاکسپاری، جعفر کاشانی، پیشکسوت فوتبال ایران اظهار کرد: آقای کاشانی دلسوز بود. همه کسانی که در ورزش ایران قبل و بعد از انقلاب بودند از ایشان به نیکی و پاکی یاد می نمایند. هیچ وقت از راستا حق و اخلاق خارج نشد. آن چیزی که اهمیت دارد این است که نسل جدید بدانند که برای تداوم حیات ورزش ایران باید از امثال جعفر کاشانی خوش نامی را یاد بگیرند.

او ادامه داد: همه ما خواهیم رفت، آن چیزی که می ماند، اخلاق و معرفت و انسانیت است و جعفر کاشانی یکی از پرچم داران اخلاف، فضیلت و معرفت بود.

صالحی امیری درباره وضعیت تیم ملی امید هم بیان نمود: این جا مراسم خاکسپاری است و جای این صحبت ها نیست ولی 3 نکته کلیدی درباره تیم ملی امید وجود دارد. اولا انتخاب سرمربی و کادر فنی بر عهده فدراسیون است و ما در این رابطه دخالتی نداریم. نکته دوم به حمایت های اقتصادی برمی شود.

هم ما و هم وزارت ورزش و هم فدراسیون همکاری می کنیم. نکته سوم هماهنگی بین ما، فدراسیون و وزارت ورزش است. این هفته جلسه مشترکی را با آقای تاج برگزار می کنیم. سیاست رسمی وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال حمایت همه جانبه از تیم ملی امید برای صعود به المپیک است تا ما بتوانیم به این خواسته مردم پس از 4 دهه پاسخ مثبت بدهیم. کوشش می کنیم این هفته جلسه سه جانبه مشترکی داشته باشیم اما درباره سرمربی و کادر فنی نه ما و نه وزارت ورزش مداخله مستقیم نخواهیم داشت.

مگر در بقیه فدراسیون ها ما برای انتخاب سرمربی دخالت می کنیم؟ تیم ملی امید هم یکی از این هاست که ما باید حمایت و راهنمایی کنیم تا بدرخشد. من خبر دارم که آقای تاج و فدراسیون در کوشش اند پاسخی به مسائل شان پیدا نمایند. سیاست رسمی ما و وزارت ورزش حمایت قطعی و همه جانبه از تیم ملی امید برای صعود به المپیک است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 543

به "صالحی امیری: انتخاب سرمربی تیم امید برعهده فدراسیون است، با تاج جلسه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: انتخاب سرمربی تیم امید برعهده فدراسیون است، با تاج جلسه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید