قتل پسر جوان توسط نوجوان 16 ساله پس از جشن تولد!

به گزارش سفر به فرانسه، رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم از قتل پسر جوانی توسط نوجوانی 16 ساله اطلاع داد و گفت: این قتل پس از یک مشاجره در مراسم تولد، روی داده بود.

قتل پسر جوان توسط نوجوان 16 ساله پس از جشن تولد!

به گزارش تسنیم؛ سرهنگ جلیل موقوقه ای با اعلام خبر قتل جوانی 23 ساله در شرق تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته وقوع یک فقره قتل به مأموران کلانتری 126 تهرانپارس اعلام شد که در پی آن مأموران با حضور در محل اقدام به آنالیز صحنه جرم و پیگیری های بعدی کردند.

رئیس پیش پیشگیری تهران عظیم با بیان اینکه مقتول جوانی 23 ساله بود که در پی وارد شدن ضربه چاقو به شکم دچار خونریزی شدید شده و جان خود را از دست داده بود، گفت: مأموران با هماهنگی بازپرس کشیک قتل تحقیقات خود را شروع نموده و در جریان آن متوجه شدند که این نزاع پس از یک مراسم تولد در همان محدوده اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: مأموران با کسب اطلاعات بیشتر در عرض کمتر از یک ساعت مخفیگاه متهم به قتل را که جوانی حدودا 16 ساله بود، پیدا نموده و او را دستگیر کردند، این فرد نیز تحت بازپرسی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کرد.

این مقام انتظامی درباره نحوه وقوع این قتل نیز اعلام کرد: طبق اعتراف متهم و شهود، برادر قاتل و مقتول در یک مراسم تولد در محدوده تهرانپارس حضور داشتند اما در میانه مراسم با هم درگیر شده بودند که این درگیری با وساطت دیگر افراد به خاتمه رسیده بود.

موقوفه ای مطرح کرد: در خاتمه مراسم، این دو نفر برای هم خط نشان کشیده و یکی از طرفین دعوا در تماس با برادر کوچکترش از او خواسته که به محل قرار برای دعوا بیاید که برادر کوچکتر نیز با یک کارد عظیم خود را به محل رسانده بود.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم اضافه کرد: دقایقی بعد از ورود برادر 16 ساله به محل، ناگهان وی کارد آشپزخانه را به شکم مقتول وارد نموده و متواری شده بود اما پس از ورود پلیس به موضوع این فرد شناسایی و دستگیر شد.

به گفته وی، پرونده این فرد برای آنالیز به دادسرای ویژه جرائم اطفال ارجاع داده شد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1527

به "قتل پسر جوان توسط نوجوان 16 ساله پس از جشن تولد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل پسر جوان توسط نوجوان 16 ساله پس از جشن تولد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید