مدیر کل خراسان شمالی: برگزاری مشترک نمایشگاه های گردشگری و صنایع دستی را باید به فال نیک گرفت

به گزارش سفر به فرانسه، حبیب یزدان پناه گفت: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جدا از هم نیستند و برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی به صورت مشترک را باید به فال نیک گرفت.

مدیر کل خراسان شمالی: برگزاری مشترک نمایشگاه های گردشگری و صنایع دستی را باید به فال نیک گرفت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مراحل ویزای تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

به گزارش سفر به فرانسه به نقل از ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی تأکید کرد: از هر فضایی که ایجاد می گردد باید بهترین بهره برداری را کرد و باید به این نکته توجه داشت که تفکیک این فضاها در کوتاه مدت و بلندمدت به ضرر وزارتخانه است. ما در سال های گذشته به دلیل نبود اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری استان، فقط محلی برای عبور مسافران بودیم، اما کوشش شده تا با معرفی جاذبه های گردشگری و محیط زیست بکر استان، گردشگران بیشتری را جذب استان خراسان شمالی کنیم.

او گفت: با استفاده از این فضا کوشش کردیم تا استان را معرفی کنیم. نمایشگاه باعث شده که مخاطبان تا حدودی با جاذبه های گردشگری استان آشنا شوند. استان خراسان شمالی می تواند برای بخش زیادی از مردم که دیگر تمایلی به سفرهای خارج از کشور ندارند و می خواهند از فضای داخل کشور استفاده نمایند، مقصد گردشگری مناسبی باشد.

وی اضافه نمود: استان ما اقلیمی کوچک از ایران است و یک استان چهار فصل است. جنگل های هیرکانی، کویر و سردترین نقطه های کشور در مرز ترکمنستان است. آثار شاخص متعلق به دوران خوارزمشاهیان و قاجاریان و همچنین جنگل های طبیعی و پارک های حفاظت شده که 70 درصد حیات وحش ایران است در خراسان شمالی وجود دارد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 775

به "مدیر کل خراسان شمالی: برگزاری مشترک نمایشگاه های گردشگری و صنایع دستی را باید به فال نیک گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر کل خراسان شمالی: برگزاری مشترک نمایشگاه های گردشگری و صنایع دستی را باید به فال نیک گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید