مراکز درمانی تامین اجتماعی در نوروز باز است؟

به گزارش سفر به فرانسه، تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه از تمامی امکانات و ظرفیت ها برای موفقیت نسخه نویسی الکترونیک استفاده می شود، گفت در تعطیلات نوروز نیز پاسخگویی در مراکز درمانی این سازمان تعطیل نیست و پاسخگویی به بیمه شدگان در ایام نوروز هم تداوم خواهد داشت.

مراکز درمانی تامین اجتماعی در نوروز باز است؟

به گزارش روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مصطفی سالاری در بیست و ششمین جلسه بررسی فرایند اجرای طرح نسخه الکترونیک که با حضور مدیران ستادی و مدیران درمان تأمین اجتماعی استان ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: نسخه نویسی الکترونیک کار بسیار بزرگی است و با تلاش تمامی همکاران در سراسر کشور به خوبی پیش رفته است.

وی با بیان اینکه مدیران واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی سراسر کشور نقش مهمی در پیشبرد این برنامه ملی دارند، گفت: این برنامه به عنوان اولویت اول سازمان باید مورد توجه تمامی همکاران باشد و پاسخگویی و اطلاع رسانی مناسب به جامعه هم مورد توجه قرار گیرد.

سالاری گفت: در ایام تعطیلات نوروز، پاسخگویی در مراکز درمانی این سازمان تعطیل نبوده و افرادی که ناگزیر به مراکز درمانی مراجعه می کنند، با آرامش خاطر و بدون نگرانی خدمات خود را دریافت کنند.

وی همچنین تاکید کرد: در ایام نوروز از امکانات واحدهای نظارتی برای بازرسی از مراکز درمانی، بستری و پاراکلینیک استفاده شده و به زودی تمامی خدمات درمانی نیز در بستر الکترونیک صورت گیرد.

وی از تلاش های مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی برای پیشبرد این طرح قدردانی و اظهار کرد: این کار از بزرگترین پروژه های آی تی کشور است و موفقیت در این پروژه بزرگ، اهمیت زیادی در سطح ملی دارد.

در این جلسه، تعدادی از مدیران ستادی و مدیران درمان تأمین اجتماعی استان ها هم به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1681

به "مراکز درمانی تامین اجتماعی در نوروز باز است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز درمانی تامین اجتماعی در نوروز باز است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید