مقاله: اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی در کانادا

به گزارش سفر به فرانسه، برای این که دانشجویان در حال تحصیل در کانادا بتوانند اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی خود را به دست آورند، باید یک اجازه اقامت معتبر داشته باشد یا کانادا را ترک نموده باشند. شما همچنین باید از یک موسسه آموزشی منتخب (DLI) واجد شرایط، فارغ التحصیل شده باشید. شما باید شواهد روشنی ارائه دهید که این شرایط را دارید:

مقاله: اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی در کانادا

مدت زمان اعتبار اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی به مدت زمان دوره تحصیل در کانادا بستگی دارد.

اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی حداکثر می تواند تا 3 سال اعتبار داشته باشد؛ بسته به مدت زمان دوره تحصیل در کانادا. ضمناً با داشتن این اجازه، نه متقاضی کار و نه کارفرما نیازی به دریافت تاییدیه تاثیر بازار کار (Labour Market Impact Assessment یا به اختصار LMIA) نخواهند داشت.

کانادا علاقه مند است که فارغ التحصیلان و دانشجویان بین المللی در حال تحصیل در کانادا برای پیدا کردن کار و ماندن طولانی مدت در این کشور برنامه ریزی نمایند. برای آسان کردن راستا برای آنها برای رسیدن به این هدف، برنامه اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی طرح ریزی شده که در آن دانشجویان می توانند تجربه کاری ارزشمندی به دست آورند.

با به دست آوردن این تجربه، فارغ التحصیلان نه تنها می توانند درآمد یک فرد شاغل حرفه ای را به دست آورند، بلکه می توانند از برنامه های مهاجرتی اقامت دائم این کشور که نیازمند تجربه کار در کانادا است بهره ببرند.

منبع مقاله: اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی در کانادا

انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1385

به "مقاله: اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید