میخ میلاد محمدی به تابوت مدافع سوئدی

به گزارش سفر به فرانسه، یک رسانه انگلیسی تعبیر جالبی درباره انتقال احتمالی میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی به تیم سلتیک منتشر کرد.

میخ میلاد محمدی به تابوت مدافع سوئدی

به گزارش سفر به فرانسه و به نقل از سایت ورزشی HITC، میکائیل لوستیگ تا خاتمه فصل جاری با تیم سلتیک قرارداد دارد اما از مدتی قبل به خاطر نمایش ضعیفش مورد خشم طرفداران قرار گرفته است.

در حالی که از میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی به عنوان جایگزین میکائیل لوستیگ در فصل نقل وانتقالات ماه آینده نام برده می گردد این مدافع سوئدی به سایت اکسپرس این کشور گفت: شما هر طور که می خواهید فکر کنید اما من با باشگاه سلتیک قرارداد رسمی دارم. فکر می کنم حتی برای سال آینده هم در این تیم بمانم.

در ادامه مطلب رسانه انگلیسی آمده است: برندان رودگرس، سرمربی تیم سلتیک به دنبال یک بازیکن جایگزین میکائیل لوستیگ با قرارداد طولانی مدت است. سلتیک مایل است تا میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی تیم احمد گروژنی روسیه را به خدمت بگیرد. این بازیکن که تا خاتمه فصل جاری با تیم روسی قرارداد دارد می تواند در نقل وانتقالات ماه آینده میلادی به تیم سلتیک بپیوندد. بدون شک این بازیکن ماه با وجود مصاحبه میکائیل لوستیگ با یک میخ تابوت این مدافع سوئدی را سوراخ خواهد نمود. آیا این مدافع باتجربه با اتفاق ناخوشایندی در ماه ژانویه روبرو خواهد شد؟ توصیه به استون ویلا برای امضای قرارداد با میلاد محمدی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 130

به "میخ میلاد محمدی به تابوت مدافع سوئدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میخ میلاد محمدی به تابوت مدافع سوئدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید