هشدار پلیس درباره کلاهبرداری در پوشش ثبت نام وام ودیعه مسکن

به گزارش سفر به فرانسه، سردار ظهیری گفت: هموطنان مراقب درگاه ها و پیامک های جعلی درباره دریافت و ثبت نام وام ودیعه مسکن باشند تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرند.

هشدار پلیس درباره کلاهبرداری در پوشش ثبت نام وام ودیعه مسکن

جهت دریافت خدمات طراحی آلاچیق در حیاط با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش برنا، سردار کیوان ظهیری در توصیه به هموطنان برای ثبت نام وام ودیعه مسکن و پیشگیری از هرگونه کلاهبرداری های احتمالی توسط افراد سودجود در این زمینه، اظهار کرد: با توجه به ثبت نام اولیه و پیامکی وام ودیعه مسکن، متقاضیان دریافت این وام از فردا باید با ارسال کد ملی سرپرست خانوار خود به شماره پیامکی معرفی شده توسط وزارت راه و شهرسازی برای دریافت این وام، ثبت نام اولیه خود را انجام دهند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم اضافه نمود: متقاضیان دریافت وام مذکور تنها باید به وسیله سرشماره معرفی شده توسط وزارت راه و شهرسازی اقدام به ثبت نام برای دریافت وام مذکور نمایند و در صورت روبرو شدن با پیامک های دیگر با مضمون هایی همچون ثبت نام وام مسکن، از ارسال اطلاعات هویتی و بانکی خود به آن ها خودداری نمایند.

او اعلام کرد: هموطنان مراقب درگاه ها و پیامک های جعلی درباره دریافت و ثبت نام وام ودیعه مسکن باشند تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1172

به "هشدار پلیس درباره کلاهبرداری در پوشش ثبت نام وام ودیعه مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پلیس درباره کلاهبرداری در پوشش ثبت نام وام ودیعه مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید