انتها شایعه حضور نوری در تیم ملی: می خواهم در بوندس لیگا بمانم شایعه جدید: تماس فدراسیون با فان مارویک و الکساندر نوری

به گزارش سفر به فرانسه، من مطمئنم به روز های اوج خود در بوندس لیگا بازمی گردم و باز هم فعالیتم را از سر می گیرم. به هر حال این سختی ها برخی از قسمت های کار حرفه ای ما مربیان است.

انتها شایعه حضور نوری در تیم ملی: می خواهم در بوندس لیگا بمانم شایعه جدید: تماس فدراسیون با فان مارویک و الکساندر نوری

نوری به تیم ملی نمی آید

بعد از جدایی کارلوس کی روش و حضور او روی نیمکت مربیگری تیم ملی کلمبیا، حرف و حدیث درباره انتخاب جانشین او فراوان است. برانکو ایوانکوویچ، برت فن مارویک و حتی الکساندر نوری گزینه هایی بودند که نام شان در روزهای اخیر شنیده شده اما هیچ یک مذاکره ای با فدراسیون فوتبال انجام نداده اند. برخی رسانه ها در چند روز اخیر از الکساندر نوری سرمربی اسبق تیم فوتبال وردربرمن، به عنوان جدی ترین گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران نام برده اند. مربی جوانی که بعد از موفقیت و سپس ناکامی در وردربرمن، از هفته ششم بوندس لیگای 2 روی نیمکت اینگولشتات نشست اما توفیقی به دست نیاورد تا کلمه اخراج را پیش روی خود ببیند.

  • شایعه جدید: تماس فدراسیون با فان مارویک و الکساندر نوری

    الکساندر نوری در جدیدترین مصاحبه ای که انجام داده، از ادامه فعالیتش در بوندس لیگای آلمان خبر داده و این یعنی انتها شایعه ها درباره همکاری او با فدراسیون فوتبال ایران و تیم ملی. نوری در این باره گفت: من مطمئنم به روز های اوج خود در بوندس لیگا بازمی گردم و باز هم فعالیتم را از سر می گیرم. به هر حال این سختی ها برخی از قسمت های کار حرفه ای ما مربیان است. -

    با توجه به این مصاحبه، اگر هم فدراسیون فوتبال نام نوری را میان گزینه های خود قرار داده بود، باید از خیر جذب این مربی بگذرد و با سایر مربیان مذاکره کند. هر چند گفته می گردد زمینه حضور جواد نکونام به عنوان سرمربی موقت فراهم شده و همین روزها این خبر را به وسیله سایت فدراسیون فوتبال خواهیم شنید.

    1

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 24 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 195

به "انتها شایعه حضور نوری در تیم ملی: می خواهم در بوندس لیگا بمانم شایعه جدید: تماس فدراسیون با فان مارویک و الکساندر نوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها شایعه حضور نوری در تیم ملی: می خواهم در بوندس لیگا بمانم شایعه جدید: تماس فدراسیون با فان مارویک و الکساندر نوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید