پرسپولیس 3 بار با گابریل کالدرون مذاکره کرد و پیشنهاد داد

به گزارش سفر به فرانسه، مدیران پرسپولیس تلاش بسیاری انجام دادند تا بتوانند از طریق مذاکره کالدرون را راضی کنند که به آن ها تخفیف دهد، اما تلاش های آن ها به چند دلیل، نتیجه ای نداشت. کالدرون پیش تر اعلام کرده بود که حاضر است با پرسپولیس مذاکره کند و حتی به قرمز ها تخفیف هم بدهد، اما مدیریت وقت باشگاه پرسپولیس (انصاری فرد و رسول پناه) نتوانستند مذاکرات را پیش ببرد.

پرسپولیس 3 بار با گابریل کالدرون مذاکره کرد و پیشنهاد داد

پس از انتخاب جعفر سمیعی به نام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، او و همکارانش سعی کردند از طریق وکیل خارجی و مدیربرنامه های ایرانی کالدرون با او مذاکره کرده تا او یا قید شکایتش را بزند یا اینکه به پرسپولیس تخفیف دهد.

مدیران پرسپولیس 3 بار در ماه های اسفند، فروردین و اردیبهشت از طریق واسطه هایشان با کالدرون مذاکره کردند، اما او به 2 دلیل حاضر به دادن تخفیف به قرمز ها نشد. کالدرون معتقد بود که مدیران گذشته بر خلاف قول هایی که به او دادند هیچ وقت حاضر نشدند مطالبات او را پرداخت کنند و موضوع دوم این است که او با توجه به اینکه مراحل دادرسی و پیگیری شکایت خود را تا پایان پیگیری کرده دیگر نمی تواند در حالی که رای قطعی شده شکایت خود را پس بگیرد.

حالا باید دید سرپرست تازه باشگاه پرسپولیس و هیات مدیره همراهش با این پرونده چه خواهند کرد و بدهی 700 هزار دلاری به او و دستیارش را چگونه به حساب این مربی واریز خواهند کرد.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1905

به "پرسپولیس 3 بار با گابریل کالدرون مذاکره کرد و پیشنهاد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس 3 بار با گابریل کالدرون مذاکره کرد و پیشنهاد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید