کرونا باغ پرندگان تهران را تعطیل کرد

به گزارش سفر به فرانسه، شهردار منطقه 4 تهران گفت: با توجه به شدت دریافت ویروس کرونا، مجموعه تفریحی و گردشگری باغ پرندگان تهران تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

کرونا باغ پرندگان تهران را تعطیل کرد

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا کلاسیک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

مهر: محمد محمددوست با اعلام این خبر و با بیان اینکه شیوع مجدد ویروس کرونا در شهر تهران شرایط خاصی را برای استفاده شهروندان از امکانات تفریحی و گردشگری فراهم نموده است اضافه کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا و افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس منحوس، مطابق با شرایط موجود و دستورالعمل های ستاد مبارزه با کووید -19 تصمیمات ویژه ای در شهرداری تهران اخذ شده است.

او با اشاره به تصمیمات اخذ شده در باغ پرندگان تهران به عنوان یکی از مراکز تفریحی پر هوادار پایتخت گفت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و افزایش سلامت شهروندان و کارکنان و همچنین پرندگان، مجموعه تفریحی باغ پرندگان تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

محمددوست در ادامه از اجرای محدودیت های تردد در بوستان های جنگلی منطقه 4 اطلاع داد و گفت: با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا، با اجرای محدودیت های جدید، از ورود هرگونه خودرو به بوستان های جنگلی لویزان، یاس فاطمی و تلو بر اساس تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا در شهرداری تهران تا اطلاع ثانوی جلوگیری خواهد شد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1407

به "کرونا باغ پرندگان تهران را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا باغ پرندگان تهران را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید