آغاز تنیس اپن آمریکا با یک لشگر غایب سرشناس، جوکوویچ و ویلیامز، شانس های قهرمانی

به گزارش سفر به فرانسه، تنیس اپن آمریکا در حالی از دو روز دیگر شروع می شود که خیلی از تنیسورها در این رقابت ها حضور ندارند.

آغاز تنیس اپن آمریکا با یک لشگر غایب سرشناس، جوکوویچ و ویلیامز، شانس های قهرمانی

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، رقابت های تنیس آزاد آمریکا در حالی از دو روز دیگر شروع می شود که خیلی از تنیسورها به دلیل مصدومیت و البته به دلیل کرونا در این رقابت ها حاضر نیستند. از جمله رافائل نادال مدافع عنوان قهرمانی، راجر فدرر برنده 5 بار، گائل مونفیلس و استانیسلاس واورینکا قهرمان 2016.

فدرر و آندریسکو آسیب دیدگی زانو داشتند اما دیگران به دلیل نگرانی در مورد سفر در این رقابت ها نیستند.

در بخش زنان نفر شماره 1 اشلیه بارتی، نفر شماره 2 سیمونا هالپ، مدافع عنوان قهرمانی بینانکا آندروسکو ، الینا سویتولینا ، کیکی برتنس و بلیندا بنسیچ غایب خواهند بود.

بدون حضور هیچ مدافع عنوان قهرمانی، این فرصت برای دیگران برای کسب اولین عنوان گرند اسلم خود ایجاد می شود، مانند کارولینا پلیسکوا و دومینیک تیم. یا برای جوکوویچ و سوفیا کنین برای دومین قهرمانی پیاپی خود در گرنداسلم ها. یا اینکه سرنا ویلیامز سرانجام به رکورد 24 گرند اسلم مارگارت کورت برسد. همچنین با تعداد بازیکنان کمتر، در این مسابقات فقط از 13 زمین از 18 زمین موجود استفاده می شود.

قابل توجه ترین حذف این رقابت ها تقریباً 750،000 تماشاگر از سراسر جهان است که برای جستجوی بهترین مسابقات یا بازیکنان مورد علاقه خود پیش از این در سالهای قبل در زمین های مختلف حضور داشتند اما امسال مسابقات بدون تماشاگر است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1310

به "آغاز تنیس اپن آمریکا با یک لشگر غایب سرشناس، جوکوویچ و ویلیامز، شانس های قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز تنیس اپن آمریکا با یک لشگر غایب سرشناس، جوکوویچ و ویلیامز، شانس های قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید