همه اخبار و مقاله ها

اولین فروش گوشی ردمیK30 5G دو ساعت به انتها رسید

اولین فروش گوشی ردمیK30 5G طی دو ساعت به خاتمه رسید. شیائومی در ابتدای ماه دسامبر ردمیK30 5G را معرفی کرد ، اما ما باید تقریباً یک ماه صبر می کردیم تا ببینیم این تلفن با پشتیبانی شبکه نسل بعدی به فروش می رسد.

8 اسفند 1398

کاروانسرای خانات، هم نوا با ساربانان در قلب تهران

کاروانسرای خانات در سال 1357 آتش گرفت. برای همین سالیان سال بی استفاده مانده بود. البته جای شکرش باقی است که کاروانسرا فقط سوخت و از گزند تخریب و تغییر کاربری دور ماند. مثلاً جایش آپارتمان 164 واحدی نساختند!

8 اسفند 1398

خبرنگاران 427 واحد اقامتی در کرمان پذیرای مسافران نوروزی است

کرمان - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: با توجه به تشکیل تیم های نظارتی 95 مدرسه و 427 واحد اقامتی در این استان برای اسکان مسافران نورزی در نظر گرفته شده است.

7 اسفند 1398

فسخ قرارداد بازیکنان سپیدرود با وجود پنجره های بسته، شرایط بحرانی برای سرخ های رشت

در حالی که پنجره نقل و انتقالاتی تیم فوتبال سپیدرود در نیم فصل بسته است، بعضی از بازیکنان این تیم قراردادشان را با سرخ پوشان رشتی فسخ نموده اند.

7 اسفند 1398

تراکتور مربی رومانیایی جذب کرد، حضور مهاجم الجزایری در تمرینات شاگردان الهامی

یک مربی دروازه بانی از کشور رومانی به کادر فنی تیم فوتبال تراکتور تبریز اضافه شد و یک مهاجم الجزایری نیز در تمرینات این تیم حاضر است.

6 اسفند 1398

سومین خرید زمستانی تیم فوتبال شهرخودرو معین شد

به گزارش خبرنگاران، در ادامه نقل وانتقالات زمستانی، روح الله سیف اللهی با حضور در دفتر مجموعه شهرخودرو در تهران، پس از مذاکره با دکتر حمیداوی، با عقد قراردادی 2/5 ساله به شهرخودرو خراسان پیوست.

6 اسفند 1398

دریافت 60 درصد بودجه جاری دانشگاه، همکاری مشترک با دو وزارتخانه نفت و ارتباطات

رییس دانشگاه تهران با بیان این که حدود 60 درصد بودجه جاری دانشگاه را دریافت کردیم، گفت: میزان افزایش بودجه این دانشگاه برای سال 1399 حدود 13 درصد خواهد بود و به این ترتیب با افزایش عادی بودجه روبرو هستیم.

5 اسفند 1398

انفجار نزدیک فرودگاه بغداد، آمریکا اعضای الحشد الشعبی را ترور کرد

بعضی منابع خبری بامداد آدینه مدعی وقوع انفجار در فرودگاه بین المللی بغداد شده اند.

5 اسفند 1398

رونمایی کتاب جامع گردشگری مشهد به 6 زبان زنده تا اسفندماه سال جاری

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی انجمن پارسه گفت: کتاب جامع گردشگری مشهد به 6 زبان زنده جهان در اسفند ماه رونمایی خواهد شد.

5 اسفند 1398

شروع مهندسی انتخابات در تنیس، تماس های حمایتی از کاندیدای خاص!

به گزارش خبرنگاران، با انتها یافتن مهلت ثبت نام انتخابات فدراسیون تنیس 13 نفر برای نشستن بر جایگاه ریاست این فدراسیون نام نویسی کردند.

4 اسفند 1398

دیزاین کمدهای لباسی در اتاق

دکوراسیون داخلی به منظور نهایت استفاده از فضا و سازماندهی به اشیاء و لوازم است و تمام المان های موجود در فضا را در بر می گیرد. کمد نیز از جمله المان هایی است که مورد توجه طراحان قرار می گیرد. درک محدودیت ها کلید اصلی ایجاد هر نوع تغییر در مدل کمد لباس است....

4 اسفند 1398

پیروزی نمایندگان ایران در دور مقدماتی کشتی پهلوانی مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای

خبرنگاران/خراسان شمالی در بعد از ظهر دومین روز برگزاری سومین دوره مسابقات جهانی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، دور مقدماتی کشتی پهلوانی برگزار گردید.

4 اسفند 1398

پل طبیعت کیانپارس اهواز یک قطب توریستی

پل طبیعت کیانپارس اهوازپل طبیعت کیانپارس اهواز از مناطق گردشگری و پر هوادار در این شهر ایران به شمار می رود. این پل یک واسط میان دو پارک لاله و ساحلی اهواز شناخته می گردد. در ادامه بیشتر این مکان توریستی و گردشگری را مورد آنالیز قرار خواهیم داد.

3 اسفند 1398

گردشگری خوزستان ضعیف است، خوزستان سرزمین برف تا بحر

به گزارش خبرنگاران، نماینده سازمان های مردم نهاد خوزستان شامگاه گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه که در حاشیه نمایشگاه و جشنواره (خرما و زندگی) در محل نمایشگاه دائمی و بین المللی خوزستان برگزار گردید، اظهار کرد:سازمان های مردم نهاد مدتی راکد شده و با...

3 اسفند 1398

قطار توریستی گردشگران خارجی وارد شهر کرمان می گردد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه استان کرمان فردا میزبان گردشگران خارجی از 8 کشور خارجی است گفت: قطار توریستی گردشگران خارجی در روز یکشنبه دوم آبان ماه جاری وارد شهر کرمان می گردد.

2 اسفند 1398

موسوی: وزرای خارجه هلند و اتریش هفته آینده به تهران سفر می نمایند

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از سفر وزرای خارجه هلند و اتریش به تهران در هفته آینده اطلاع داد.

2 اسفند 1398

پروژه 24 متری اراک بار اقتصادی برای شهرداری ندارد، داستان 16 ساله 58 متری تکرار نشود

خبرنگاران/مرکزی مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی با اشاره به تصویب طرح 24 متری به عنوان جایگزین 58 متری گفت: عمده جهت معبر 24 متری موجود است و پروژه هیچ بار اقتصادی برای شهرداری به همراه نخواهد داشت.

2 اسفند 1398

سِتین: با اشتباهات مان مسبب پیروزی والنسیا شدیم، ایراد از فلسفه بازی ما نیست

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا شکست خارج از خانه شاگردانش مقابل والنسیا را حاصل اشتباهات آنها دانست نه وجود فلسفه ای اشتباه برای بازی این تیم.

1 اسفند 1398

واتس اپ در برخی از گوشی های قدیمی از کار می افتد

پیام رسان اینترنتی واتس اپ در سال 2020 در گروهی از گوشی های قدیمی از 8 دی ماه و در گروهی دیگر از آنها از 12 بهمن دیگر کار نخواهد کرد.

1 اسفند 1398

آماده سازی دو کاتالوگ و نشریه روزانه جشنواره فیلم فجر

خبرنگاران: دو کاتالوگ برای سی و سومین جشنواره فیلم فجر آماده شده است که قبل از افتتاحیه توزیع می شوند ضمن اینکه در ایام جشنواره، نشریه ای توزیع می گردد تا اخبار سال جاری جشنواره را نیز پوشش دهد.

30 بهمن 1398
تعداد: (795)