اعتراف گل محمدی بعد از شکست پرسپولیس برابر سپاهان ، اتفاقات بدی قبل از بازی افتاد

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، یحیی گلمحمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از طرفداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم.

اعتراف گل محمدی بعد از شکست پرسپولیس برابر سپاهان ، اتفاقات بدی قبل از بازی افتاد

به گزارش خبرنگاران یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از شکست مقابل سپاهان گفت: قبل از هرچیز از همه طرفداران مان باید عذرخواهی کنم. با حضور گرم و پرشورشان نتوانستیم مسرور شان کنیم. از این بابت واقعا شرمسار ایم.

*نیمه اول تحت تاثیر سپاهان بودیم

وی اضافه نمود: نیمه اول بازی خوبی را انجام ندادیم. تحت تاثیر حریف بودیم. نیمه خوبی برای ما نبود. در نیمه اول با 10 نفره شدن، تنبیه شدیم. نیمه دوم هم بچه ها شجاعانه بازی کردند. توانستند دفاع جانانه ای مقابل سپاهان داشته باشند. شرایط بازی در نیمه دوم خیلی سخت شده بود ولی موقعیتی به حریف ندادیم. گل که خوردیم دقایقی بود که نمی شد جبران کرد ولی به نیمه دوم بازیکنان افتخار می کنم.

*باخت بدموقعی بود و کارمان برای قهرمانی سخت شد

سرمربی پرسپولیس گفت: باخت بدموقعی بود و کارمان را برای قهرمانی خیلی سخت نموده است. فاصله زیاد شد. نباید ناامید شویم. باید کوشش و بیشتر کار کنیم. از بازیکنان می خواهم تسلیم نشوند و فکر نکنند قهرمانی از دست مان رفته، کار سخت است ولی به آینده امیدواریم و ان شاءالله بتوانیم جبران کنیم.

*مصدومیت پورعلی گنجی از ناحیه گردن بود

وی در خصوص آخرین شرایط مرتضی پورعلی گنجی، بیان کرد: خبر خاصی هنوز ندارم. قرار است MRI بگیرد. الان در بیمارستان است و اطلاع دقیقی از شرایطش ندارم. مصدومیت او از ناحیه گردن بود.

*علت حضور آل کثیر

گل محمدی در خصوص اینکه بعد از 10نفره شدن، عیسی آل کثیر را افزود و آیا از نتیجه مساوی راضی نبوده، گفت: مهاجم بیرون کشیدیم و مهاجم افزودیم. می خواستیم با سرعت بتوانیم به فضاهای پشت دفاع حریف برسیم و بعلاوه بهتر دفاع کنیم. بیشتر به خاطر این بود.

*پرسپولیس باخته است و صحبت درباره مسائل مالی گوش شنوا و خریداری ندارد

وی در خصوص مسائل مالی پرسپولیس گفت: الان بازی را باخته ایم و متاسفانه امتیازی نگرفتیم. الان در خصوص این مسائل صحبت کنیم فکر نمی کنم گوش شنوا و خریداری وجود داشته باشد. به هرحال در هر باشگاهی وقتی تیمی می خواهد قهرمان گردد، به روزهای خوب برگردد و بتواند روزهای خوبی برای طرفداران بسازد، همه باید وظیفه شان را درست انجام بدهند. در خصوص این بحث ها فعلا صحبتی ندارم. ادامه می دهیم ببینیم چه اتفاقاتی می افتد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص علت سکوتی که در پیش گرفته بود، گفت: اتفاقات زیادی در چندماه اخیر افتاد. نمی خواهم مسائل را زیاد باز کنم. داخل و بیرون تیم شرایطی که وجود داشت و خصوصا در بحث داوری، در آمار اشتباهات داوری تیم ما قطعا صدرجدول است. اتفاقاتی متاسفانه افتاد. تیم مان باخته الان حرفی بزنیم شاید کسی اهمیت ندهد. نمونه آن، امروز در 5 دقیقه آخر، داور دو خطای خیلی راحت را به سپاهان هدیه داد.

*داور در دقایقی بازی را راحت به حریف داد

وی توضیح داد: بازیکن حریف روی کمال پریده سر زده، خطای کمال را گرفت. عیسی آل کثیر از حریف رد شد، بعد داور سوت زد و خطای عیسی را گرفت. در دقایقی که تیم ما تحت فشار بود و بازی را راحت به حریف داد. شاید بیننده ها خیلی متوجه این قضایا نشوند ولی ما که در فوتبال هستیم و بالا و پایین آن را دیده ایم، می دانیم. صحنه های زیادی بود ولی من فقط در خصوص 2 صحنه در 5 دقیقه آخر صحبت می کنم. ببینید چقدر داور سوت زد. مواقعی که می توانست آوانتاژ بدهد یا مواقعی که خیلی سخت گیرانه بر علیه ما سوت زد. در شرایطی که 10 نفره بودیم.

سرمربی پرسپولیس اضافه نمود: حتما بروید این 2 صحنه را ببینید. خیلی راحت بازی را به حریف دادند. نمی خواهم زیاد در خصوص گذشته و اتفاقاتی که وجود دارد صحبت کنم. در هر صورت شرمسار طرفداران هستیم. امیدوارم بتوانیم جبران کنیم و برگردیم.

*باید برای هر دو جام تمرکز کنیم و بجنگیم

گل محمدی در خصوص اینکه آیا اختلاف امتیاز با سپاهان باعث می گردد که تمرکز بیشتری روی جام حذفی داشته باشند یا اینکه پا به پای سپاهان در لیگ برتر پیش می روند، گفت: ما برای هر دو جام باید تمرکز کنیم و بجنگیم. فاصله زیاد شده ولی ناامید نیستیم. تسلیم نمی شویم. هردو جام برای ما مهم است و نمی توانیم از آن ها بگذریم. باید با تمام وجود و بیشتر کار کنیم. تنها راهی که داریم همین است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اسفند 1401 بروزرسانی: 21 اسفند 1401 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 2338

به "اعتراف گل محمدی بعد از شکست پرسپولیس برابر سپاهان ، اتفاقات بدی قبل از بازی افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف گل محمدی بعد از شکست پرسپولیس برابر سپاهان ، اتفاقات بدی قبل از بازی افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید