بهترین ترکیب شهرها برای یک تور کانادا 7 روزه

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، کانادا یکی از کشورهای بزرگ و زیبای جهان است که دارای طبیعت‌های خیره‌کننده، شهرهای مدرن و فرهنگ‌های متنوعی است. اگر قصد دارید به این کشور سفر کنید، ممکن است سردرگم باشید که چه شهرهایی را باید انتخاب کنید و چه برنامه‌ای را برای تور خود تدارک ببینید. در این مقاله، ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که چه ترکیبی از شهرهای کانادا را برای یک تور 7 روزه انتخاب کنید و چه جاذبه‌هایی را در هر شهر ببینید. این ترکیب شهرها به گونه‌ای است که شما هم از زیبایی‌های طبیعی کانادا لذت ببرید و هم از فعالیت‌های شهری و فرهنگی آن. پس با ما همراه باشید.

بهترین ترکیب شهرها برای یک تور کانادا 7 روزه

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

روز اول: ونکوور

ونکوور یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت کانادا است که در ساحل غربی کشور واقع شده است. این شهر دارای آب و هوای معتدل، مناظر سبز و کوهستانی، پارک‌ها و باغ‌های زیبا، موزه‌ها و گالری‌های هنری، مراکز خرید و تفریحی و رستوران‌ها و کافه‌های متنوعی است. ونکوور یکی از شهرهای مهمان‌نواز و چندفرهنگی کانادا است که در آن می‌توانید از فرهنگ‌های مختلف آسیایی، اروپایی و بومی آمریکا آشنا شوید. در روز اول تور خود، می‌توانید از این جاذبه‌های ونکوور دیدن کنید:

 • پارک استنلی: این پارک بزرگترین و محبوب‌ترین پارک شهری کانادا است که در آن می‌توانید از گردش در میان درختان بلند، دیدن حیوانات و پرندگان، سوار شدن بر دوچرخه یا اسکیت، بازدید از باغ وحش و آکواریوم و لذت بردن از منظره زیبای اقیانوس لذت ببرید.
 • برج اسکای: این برج یکی از نمادهای شهر ونکوور است که با ارتفاع 169 متر، به شما اجازه می‌دهد که از منظره 360 درجه‌ای از شهر و کوه‌های اطراف آن بنگرید. همچنین می‌توانید از رستوران چرخشی برج استفاده کنید و یا اگر جسور هستید، روی کف شیشه‌ای برج قدم بزنید.
 • گرانویل آیلند: این جزیره کوچک در مرکز شهر ونکوور قرار دارد و یکی از مراکز فرهنگی و هنری شهر است. در این جزیره می‌توانید از بازار محلی، گالری‌های هنری، تئاترها، استودیوهای خلاقیت و کارگاه‌های صنایع دستی دیدن کنید و یا از خوردن غذاهای خوشمزه و تازه در رستوران‌ها و کافه‌های جزیره نهایت لذت را ببرید.

روز دوم: ویکتوریا

ویکتوریا پایتخت ایالت بریتیش کلمبیا است که در جنوب جزیره ونکوور واقع شده است. این شهر یکی از شهرهای قدیمی و تاریخی کانادا است که دارای ساختمان‌های معماری ویکتوریایی، باغ‌های گل‌دار، موزه‌ها و مکان‌های تاریخی، پارلمان و خانه فرماندار و فرهنگ بریتانیایی است. ویکتوریا یکی از شهرهای آرام و دل‌انگیز کانادا است که در آن می‌توانید از گردش در خیابان‌های سنتی، خرید از مغازه‌های محلی، چای بعدازظهر در هتل‌های شیک و تماشای حیوانات دریایی لذت ببرید. در روز دوم تور خود، می‌توانید از این جاذبه‌های ویکتوریا دیدن کنید:

 • باغ بوچارت: این باغ یکی از بزرگترین و زیباترین باغ‌های گل در جهان است که در آن می‌توانید از دیدن انواع گل‌ها و گیاهان، باغ‌های مختلف با سبک‌های ژاپنی، ایتالیایی، رز و …، آبشارها و دریاچه‌ها، نمایش‌های نوری و موسیقی و رستوران‌ها و کافه‌های باغ استفاده کنید.
 • موزه ملی بریتیش کلمبیا: این موزه یکی از مهم‌ترین موزه‌های کانادا است که در آن می‌توانید از دیدن نمایشگاه‌های مربوط به تاریخ، فرهنگ، هنر، طبیعت لذت ببرید.

روز سوم: کلگری

کلگری یکی از شهرهای پرجمعیت و پویا کانادا است که در ایالت آلبرتا و در میان کوه‌های راکی و دشت‌های بی‌انتها قرار دارد. این شهر دارای تاریخچه‌ای مربوط به صنعت نفت و گاز، رودئو و اسب‌سواری، اسکی و اسنوبرد و فرهنگ کانادایی است. کلگری یکی از شهرهایی است که هم از فعالیت‌های شهری و هم از فعالیت‌های طبیعی برخوردار است. در روز سوم تور خود، می‌توانید از این جاذبه‌های کلگری دیدن کنید:

 • برج کلگری: این برج یکی از نمادهای شهر کلگری است که با ارتفاع 191 متر، به شما اجازه می‌دهد که از منظره 360 درجه‌ای از شهر و کوه‌های اطراف آن بنگرید. همچنین می‌توانید از رستوران چرخشی برج استفاده کنید و یا اگر جسور هستید، روی کف شیشه‌ای برج قدم بزنید.
 • استمپید کلگری: این رویداد یکی از بزرگترین و معروف‌ترین رودئوهای جهان است که هر سال در ماه ژوئیه برگزار می‌شود. در این رویداد می‌توانید از دیدن مسابقات اسب‌سواری، گاوچرانی، رشته‌های ورزشی و هنری، نمایش‌های موسیقی و رقص، بازار محلی و غذاهای متنوع لذت ببرید.
 • پارک ملی بنف: این پارک ملی یکی از زیباترین و محبوب‌ترین پارک‌های ملی کانادا است که در کوه‌های راکی واقع شده است. در این پارک می‌توانید از دیدن دریاچه‌های آبی رنگ، کوه‌های برفی، آبشارها و جنگل‌های سرسبز، حیوانات وحشی، اسکی و اسنوبرد، کمپینگ و پیاده‌روی لذت ببرید.

روز چهارم: ادمونتون

ادمونتون پایتخت ایالت آلبرتا است که در شمال کلگری قرار دارد. این شهر یکی از شهرهای مدرن و پیشرفته کانادا است که دارای بزرگترین مرکز خرید آمریکای شمالی، بزرگترین پارک شهری جهان و بزرگترین موزه تاریخ طبیعی کانادا است. ادمونتون یکی از شهرهایی است که هم از فرهنگ و هنر و هم از تکنولوژی و علم برخوردار است. در روز چهارم تور خود، می‌توانید از این جاذبه‌های ادمونتون دیدن کنید:

 • مرکز خرید وست ادمونتون مال: این مرکز خرید یکی از بزرگترین و متنوع‌ترین مراکز خرید جهان است که در آن می‌توانید از خرید از بیش از 800 مغازه، بازی در بیش از 100 آتراکشن، تفریح در بیش از 20 سینما، استراحت در بیش از 100 رستوران و کافه و شرکت در بیش از 10 رویداد و جشنواره لذت ببرید.
 • پارک ملی الک آیلند: این پارک ملی یکی از بزرگترین و زیباترین پارک‌های شهری جهان است که در آن می‌توانید از گردش در میان گل‌ها و گیاهان، دیدن حیوانات و پرندگان، سوار شدن بر قایق یا دوچرخه، بازدید از موزه‌ها و گالری‌ها و لذت بردن از منظره زیبای رودخانه لذت ببرید.
 • موزه تاریخ طبیعی رویال آلبرتا: این موزه یکی از بزرگترین و مهم‌ترین موزه‌های کانادا است که در آن می‌توانید از دیدن نمایشگاه‌های مربوط به تاریخ، فرهنگ، هنر، طبیعت و علم کانادا و جهان لذت ببرید. در این موزه می‌توانید از دیدن دایناسورها، حیوانات نقره‌ای، سنگ‌ها و معادن، بومیان آمریکا، هنرهای مدرن و … استفاده کنید.

روز پنجم: تورنتو

تورنتو بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است که در ایالت انتاریو واقع شده است. این شهر یکی از شهرهای چندفرهنگی و چندزبانه جهان است که در آن بیش از 140 زبان صحبت می‌شود. تورنتو یکی از شهرهای مهم اقتصادی، فرهنگی، هنری و تفریحی کانادا است که در آن می‌توانید از خرید از مراکز بزرگ، دیدن موزه‌ها و گالری‌ها، شرکت در جشنواره‌ها و رویدادها، تماشای نمایش‌های تئاتر و سینما و دیدن برج سی‌ان لذت ببرید. در روز پنجم تور خود، می‌توانید از این جاذبه‌های تورنتو دیدن کنید:

 • برج سی‌ان: این برج یکی از نمادهای شهر تورنتو است که با ارتفاع 553 متر، به شما اجازه می‌دهد که از منظره 360 درجه‌ای از شهر و دریاچه انتاریو بنگرید. همچنین می‌توانید از رستوران چرخشی برج استفاده کنید و یا اگر جسور هستید، روی کف شیشه‌ای برج قدم بزنید.
 • موزه هنرهای زیبا رویال انتاریو: این موزه یکی از بزرگترین و معروف‌ترین موزه‌های کانادا است که در آن می‌توانید از دیدن نمایشگاه‌های مربوط به هنر، تاریخ، طبیعت و فرهنگ‌های مختلف جهان لذت ببرید. در این موزه می‌توانید از دیدن آثار هنری از ایران، چین، هند، اروپا و … استفاده کنید.
 • جزیره تورنتو: این جزیره یکی از مکان‌های دیدنی در نزدیکی شهر تورنتو است که در دریاچه انتاریو قرار دارد و یکی از مراکز تفریحی و گردشگری شهر است. در این جزیره می‌توانید از گردش در میان پارک‌ها و باغ‌ها، دیدن منظره زیبای شهر از روبرو، سوار شدن بر قایق یا دوچرخه، بازی در پارک ماجراجویی، خرید از بازارچه محلی و … نهایت لذت را ببرید.

روز ششم: مونترال

مونترال دومین شهر بزرگ کانادا و بزرگترین شهر فرانسوی زبان جهان است که در ایالت کبک واقع شده است. این شهر یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی کانادا است که دارای میراث اروپایی، معماری قدیمی، موزه‌ها و گالری‌ها، کلیساها و معابد، پارک‌ها و باغ‌ها، جشنواره‌ها و رویدادها، رستوران‌ها و کافه‌ها و غذاهای متنوعی است. مونترال یکی از شهرهایی است که هم از زندگی شهری و هم از زندگی طبیعی برخوردار است. در روز ششم تور خود، می‌توانید از این جاذبه‌های مونترال دیدن کنید:

 • بخش تاریخی مونترال: این بخش از شهر شامل خیابان‌ها و ساختمان‌های قدیمی و تاریخی است که شاهد گذشته این شهر هستند. در این بخش می‌توانید از دیدن کلیسای نوتردام، بازار بونسکور، موزه میراث مونترال، موزه معاصر هنر، موزه معماری و تاریخ و … لذت ببرید.
 • کوه رویال: این کوه یکی از نمادهای شهر مونترال است که در مرکز شهر قرار دارد و یک پارک عمومی بزرگ را در بر می‌گیرد. در این پارک می‌توانید از گردش در میان جنگل‌ها، دیدن چشم‌انداز شهر از نقطه نظارت، بازدید از مقبره سر لئونارد کوهن، تماشای نورپردازی در شب و … استفاده کنید.
 • بنادر قدیمی مونترال: این بنادر در ساحل رودخانه سن لوران قرار دارند و یکی از محبوب‌ترین مکان‌های گردشگری شهر هستند. در این بنادر می‌توانید از دیدن کشتی‌ها و قایق‌های قدیمی، سوار شدن بر چرخ و فلک، بازی در پارک ماجراجویی، خرید از بازارچه محلی و … نهایت لذت را ببرید.

روز هفتم: کبک

کبک پایتخت ایالت کبک و چهارمین شهر بزرگ کانادا است که در شمال شرق کشور واقع شده است. این شهر یکی از قدیمی‌ترین و زیباترین شهرهای کانادا است که دارای میراث فرانسوی، معماری اروپایی، دیوارهای تاریخی، کلیساها و قلعه‌ها، موزه‌ها و گالری‌ها، پارک‌ها و باغ‌ها، جشنواره‌ها و رویدادها، غذاهای محلی و … است. کبک یکی از شهرهایی است که هم از زندگی شهری و هم از زندگی روستایی برخوردار است. در روز هفتم و آخرین روز تور خود، می‌توانید از این جاذبه‌های کبک دیدن کنید:

 • بخش تاریخی کبک: این بخش از شهر شامل دو قسمت بالا و پایین است که با یک تله‌کابین به هم متصل هستند. در این بخش می‌توانید از دیدن قلعه فرونتناک، کلیسای نوتردام دو کبک، موزه ملی هنرهای زیبا، موزه مدنی کبک، خیابان پتی شامپلن، بازار کریسمس و … لذت ببرید.
 • شلال مونتمورنسی: این شلال یکی از بزرگترین و زیباترین شلال‌های کانادا است که در حاشیه شهر کبک قرار دارد و از شلال نیاگارا بلندتر است. در این شلال می‌توانید از دیدن منظره فوق‌العاده شلال، سوار شدن بر تله‌کابین، پیاده‌روی روی پل معلق، اسکی و اسنوبرد، تماشای نورپردازی در شب و … استفاده کنید.
 • جزیره اورلئان: این جزیره یکی از مکان‌های دیدنی در نزدیکی شهر کبک است که در رودخانه سن لوران قرار دارد و یکی از مراکز تولید شراب و میوه در کانادا است. در این جزیره می‌توانید از گردش در میان روستاهای قدیمی، دیدن باغ‌ها و مزارع، خرید از بازارچه‌ها، چشیدن شراب‌ها و میوه‌های تازه و … نهایت لذت را ببرید.

نتیجه‌گیری

در این مقاله، ما به شما پیشنهاد دادیم که چه ترکیبی از شهرهای کانادا را برای یک تور 7 روزه انتخاب کنید و چه جاذبه‌هایی را در هر شهر ببینید. این ترکیب شهرها به گونه‌ای است که شما هم از زیبایی‌های طبیعی کانادا لذت ببرید و هم از فعالیت‌های شهری و فرهنگی آن. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید و جذاب بوده باشد.

انتشار: 14 دی 1402 بروزرسانی: 14 دی 1402 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 789

به "بهترین ترکیب شهرها برای یک تور کانادا 7 روزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین ترکیب شهرها برای یک تور کانادا 7 روزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید