قبیله زنان گردن دراز تایلند

به گزارش سفر به فرانسه، قبیله زنان گردن دراز، یکی از بهترین جاذبه‌های عجیب و جالب تور تایلند برای بازدید می‌باشد. مردم این قبیله در اصل آواره‌های برمه‌ای بودند که سال‌ها پیش وقتی در وطنشان جنگ و خونریزی در گرفت از کشور خود فرار کردند و به کشور تایلند پناه آوردند.

قبیله زنان گردن دراز تایلند

قبیله های گردن بلندی که در تپه پادااونگ واقع در شمال تایلند زندگی می کنند یکی از قبیله های شگفت انگیز جهان به شمار می روند. مردم این قبیله در اصل آواره های برمه ای بودند که سال ها پیش وقتی در وطنشان جنگ و خونریزی در گرفت از کشور خود فرار کردند و به تایلند پناه آوردند. در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم به بازدید جاذبه‌هایی بروید که جالب و دیدنی هستند.

زن های این قبیله رسم عجیب و غریبی برای زیبا جلوه دادن خود دارند. آنها از کودکی به دور گردن خود حلقه های مارپیچی از جنس برنج بسته و هر سال در روز تولد خود این حلقه ها را باز می‌کنند و پس از جلا دادن و تمیز کردن آن، یک حلقه دیگر هم به این گردن بند عجیب وغریب اضافه می‌کنند و دوباره آن را دور گردن خود محکم می بندند.

گرچه در نگاه اول ممکن است که همه قبیله ها چنین رسم های خاصی مانند پادااونگ ها داشته باشند اما بستن این حلقه های برنجی موجب دراز شدن گردن زن های این قبیله می شود به طوری که اندازه گردن آنها به طور میانگین به 25 سانتی متر می رسد و این یکی از معیارهای عجیب و غریب زیبایی در این قبیله است.

انتشار: 18 دی 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 10

به "قبیله زنان گردن دراز تایلند" امتیاز دهید

2 کاربر به "قبیله زنان گردن دراز تایلند" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قبیله زنان گردن دراز تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید