معبد پهارا سینگ تایلند

به گزارش سفر به فرانسه، معبد پهارا سینگ یکی از محبوب‌ترین معابد کشور تایلند در شهر زیبای چیانگ مای است. معبد پهارا سینگ نیز یکی از معابد پر بازدید شهر چیانگ مای است. این معبد در بخش قدیمی شهر چیانگ مای و در نزدیکی دیوارهای باستانی قرار گرفته است.

معبد پهارا سینگ تایلند

. معماری ساختمان این معبد مشابه ساختمان های مناطق شمال تایلند است. علاوه بر مجسمه ها، معماری و سبک ساختمان معبد پهارا سینگ، کاهنان بودایی آن و نحوه عبادت کردنشان به صورت آواز نیز از دیگر دلایل جذب گردشگر تور تایلند هستند. در این معبد، شمایا بزرگی از بودا وجود دارد که طبق افسانه های محلی، قدرت بسیاری دارد. به طوری که گفته می شود طی عبور کالسکه پادشاه از مقابل آن، کالسکه می شکند. به همین دلیل این مجسمه رابسیار قدرتمند می دانند و احترام فراوانی برای آن قائل می‌باشند. این مجسمه روی تنه شیری قرار دارد. سینگ به زبان هندی به معنای شیر می‌باشد. به استناد تاریخ، سر این مجسمه نسخه اصلی نیست. سر اصلی آن در سال 1900 میلادی دزدیده شده است و نمونه مشابه آن ساخته شده است. دنبال کنندگان مذهب گایای بودا، این معبد را بسیار دوست دارند. در تور تایلند می‌توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

نقاشی های دیواری زیبا که نمایشگر تاریخ و سنت بودایی ها هستند، به بیننده القا می کنند که مردم چیانگ مای، به ویژه مردم بودایی علاقه و وابستگی شدیدی به سنت و آئین مذهبی خود دارند. معبد پهارا سینگ کتابخانه بزرگ و قدیمی نیز دارد. همچنین گردشگران تور تایلند می توانند از کلاس های آموزشی مدیتیشن این معبد نیز استفاده کنند.

انتشار: 4 دی 1396 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 9

به "معبد پهارا سینگ تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معبد پهارا سینگ تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید