مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است

به گزارش سفر به فرانسه، ممکن است به کانمور به مقدار بنف توجه نشده باشد، اما هنوز هم همان منظره شگفت انگیز را دارد. کانمور در پارک ملی بنف واقع شده و یک مکان ایده آل برای لذت بردن از سنگ های صخره ای کانادا و رشته کوه های خواهر سه گانه زیبا که هر دو شهر را احاطه نموده اند، است. کانمور با مرکز شمالی اش، جهت های پیاده روی و دسترسی به دریاچه هایی مانند دریاچه کواری و دریاچه های بالا و پایین کاناناسکیز، بهشت مهاجران است.

مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است

زمین های یخی کلمبیا که در نوع خود بزرگترین در کل منطقه کوهای صخره ای آمریکای شمالی است، در تقسیم قاره ای بین بریتیش کلمبیا و آلبرتا و بعلاوه در پارک های ملی بنف و جاسپر واقع شده است. در زمین یخی، شش یخچال بزرگ وجود دارد اما تورهای روزانه برای کشف و راه رفتن در یخچال آثاباسکا وجود دارند. راه دیگری برای لذت بردن از این منظره این است که روی یخچال اسکایوال، که 280 متر است، پیاده روی کنید.

میراث دنیای یونسکو، رشته کوه های صخره ای کانادا را با وسعت 180،000 کیلومتر مربع (69498 مایل مربع) که بریتیش کلمبیا و آلبرتا را در بر می گیرد در لیست خود قرار داده است. هر ساله این منطقه به خاطر منظره ها تماشای زیبا در هر نوبت، میلیون ها نفر از بازدید کنندگان را از سراسر دنیا به آنجا می اورد.

دریاچه مالین به دلایل متعددی از جمله قله های صخره ای احاطه کننده، سه یخچال قابل مشاهده، قایق های تفریحی قایقرانی تابستانی، دسترسی به جهت اسکای لاین و جزیره روح، زیبا است. خوانندگان مجله ریدرز دایجست می گویند که دریاچه برترین کشتی کروز در کانادا را دارد و فهمیدن علت آن هم چندان سخت نیست. جهت اسکای لاین یکی از محبوب ترین پیاده روی های چند روزه جاسپر است، که از دریاچه مالین شروع می گردد

منبع مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است

انتشار: 23 مهر 1400 بروزرسانی: 23 مهر 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1942

به "مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید