آخرین وضعیت لردگان پس از اعتراضات امروز ، استاندار چهارمحال و بختیاری: شرایط با هوشیاری مردم آرام شد

استاندار چهارمحال و بختیاری: شرایط لردگان با هوشیاری مردم آرام شداستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: عموم مردم شریف لردگان همراهی و همکاری خوبی با نیروهای انتظامی و امنیتی داشته و دارند و همین عامل باعث عقیم ماندن ضد انقلاب در بین خواسته های مردم در این شهر شد.

آخرین وضعیت لردگان پس از اعتراضات امروز ، استاندار چهارمحال و بختیاری: شرایط با هوشیاری مردم آرام شد

ایرنا نوشت: اقبال عباسی با بیان اینکه اهالی چنار محمودی در تظاهرات امروز شهر لردگان حضور نداشتند، اضافه نمود: متاسفانه یک خرده جریان پیچیده ای در دل اعتراضات مردمی به دنبال اهداف خود بوده و یکی از دستگیرشدگان فرزند یک ضد انقلاب سرشناس است.

وی با بیان اینکه اوضاع شهر لردگان عادی است، توضیح داد: نیروهای انتظامی و مردمی در هوشیاری کامل مراقب اوضاع هستند.

عباسی، با بیان اینکه هم اینک شورای تامین استان چهارمحال و بختیاری در فرمانداری لردگان تشکیل شده است، گفت: مسئولان مربوطه در حال آنالیز مسائل امنیتی، اجتماعی و بهداشتی هستند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: از مردم منطقه به خاطر مخاطرات امنیتی که پیش آمد عذرخواهی می کنیم، بی شک مردم منطقه در جریان هستند که فرزندان آنها شبانه روز در حفظ و تقویت امنیت و آسایش آنها در کوشش بوده و خواهند بود.

عباسی با تاکید بر پیگیری اخبار از رسانه های رسمی، در خطاب به رسانه ها گفت: اخبار پیرامون این موضوع را فرصت های مناسب در اختیار رسانه ها قرار داده می گردد تا به مردم اطلاع رسانی گردد.

وی، همچنین از بابت زحمات و فداکاری نیروهای انتظامی، امنیتی و مردمی قدردانی کرد.

وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی هم در پایگاه اطلاع رسانی دولت از مردم روستای چنار محمودی صادقانه دلجویی و قول هرگونه همکاری و یاری رسانی داده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 20 آبان 1398 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 544

به "آخرین وضعیت لردگان پس از اعتراضات امروز ، استاندار چهارمحال و بختیاری: شرایط با هوشیاری مردم آرام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت لردگان پس از اعتراضات امروز ، استاندار چهارمحال و بختیاری: شرایط با هوشیاری مردم آرام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید