آمار متقاضیان شرکت در جشنواره موسیقی نواحی اعلام شد

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، ستاد برگزاری دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با انتها یافتن مهلت ارسال آثار ، آمار کمی هنرمندان متقاضی شرکت کننده در این دوره را اظهار داشت.

آمار متقاضیان شرکت در جشنواره موسیقی نواحی اعلام شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، ستاد برگزاری دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با سرانجام یافتن مهلت ارسال آثار، آمار کمی هنرمندان متقاضی شرکت کننده در این دوره را گفت.

در این دوره از جشنواره بیش از 90 گروه و هنرمند تقاضای خود را از استان های آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، چهارمهال بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، فارس، کردستان، کرمان، کرمانشاه، لرستان، گلستان، مازندران، همدان و هرمزگان به دبیرخانه جشنواره موسیقی نواحی ارسال نموده اند.

پیش از این فراخوان دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با تکیه بر اجرای آثار با کلام مبتنی بر منظومه های تغزلی از شاعران کهن ایران زمین، همچنین شاعران بومی (با گویش ها و زبان های محلی) منتشر شده بود.

هم اکنون نیز آثار ارسال شده از 22 استان کشور به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران توسط هیات انتخاب در حال آنالیز است که با اتمام بازبینی، اسامی گروه های راه یافته به مرحله نهایی این دوره از جشنواره به وسیله پایگاه های اطلاع رسانی جشنواره به نشانی اینترنتی www.nay.ir و www.ifmf.ir اعلام خواهد شد.

دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از تاریخ 16تا 19 آبان ماه در شهر کرمان و در گستره ملی به صورت غیررقابتی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 581

به "آمار متقاضیان شرکت در جشنواره موسیقی نواحی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار متقاضیان شرکت در جشنواره موسیقی نواحی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید