بنزین جبرانی به همراه سهمیه آذرماه واریز شد

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، سهمیه بنزین دارندگان وسایل نقلیه به همراه سهمیه جبرانی ناشی از حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت، در کارت های سوخت شارژ شد.

بنزین جبرانی به همراه سهمیه آذرماه واریز شد

به گزارش خبرنگاران، 10 لیتر بنزین جبرانی بر اساس مصوبه هیئت وزیران به منظور قدردانی از همراهی هموطنان در جریان حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت از ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد امروز دوشنبه (یکم آذرماه) قابل استفاده است.

در این خصوص شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در اطلاعیه ای گفت:

به اطلاع تمامی دارندگان خودرو و موتور سیکلت می رساند بر اساس مصوبه هیئت وزیران در تاریخ 26 آبان ماه 1400 مقرر شد به منظور قدردانی از همراهی هموطنان عزیز در جریان حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت، هدیه ای به مقدار 10 لیتر به انواع خودرو های بنزین سوز (تک سوز و دوگانه سوز) و به مقدار پنج لیتر برای موتورسیکلت ها، (فقط برای یکبار) در کارت های هوشمند سوخت (علاوه بر سهمیه های مصوب ماهیانه) واریز می گردد که از ساعت 3:30 بامداد روز یکم آذرماه قابل استفاده است.

به طور مثال، سهمیه خودروی سواری شخصی تک سوز بنزینی 60 لیتر است که در ساعت 3:30 بامداد یکم آذرماه (10+ 60) مجموعا 70 لیتر و برای موتورسیکلت ها (5+25) مجموعاً 30 لیتر در کارت هوشمند سوخت وسائط نقلیه شارژ شد.

بدیهی است جهت خودرو های عمومی (شامل آمبولانس، تاکسی، بین شهری، وانت های پرمصرف، ون) به جامانده هدیه یکم ماه آینده همراه با سهمیه دی ماه به کارت هوشمند سوخت آن ها واریز می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 2026

به "بنزین جبرانی به همراه سهمیه آذرماه واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنزین جبرانی به همراه سهمیه آذرماه واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید