جزئیات حریق گسترده در انبار کیف و کفش

به گزارش سفر به فرانسه، تهران (پانا) - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک ساختمان تولیدی کیف و کفش اطلاع داد.

جزئیات حریق گسترده در انبار کیف و کفش

سید جلال ملکی درباره جزییات این حادثه به پانا گفت: ساعت 1:46 دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان با کاربری کارگاه فراوریی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله پس از آن چهار ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه واقع در خیابان جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مصباح اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به همراه خودروهای پشتیبانی از جمله نردبان هیدرولیکی اعزام شدند گفت: در محل مشاهده شد که در یک ساختمان چهار طبقه که تمام واحدهای آن به محلی برای فراوری، انبار و نگهداری لوازمی از جمله کیف و کفش تبدیل شده بود، اتفاق افتاده است. طبقه چهارم شامل انبارهای کوچک 10 متری بود و بخشی از آن هم با شیروانی پوشانده شده و وسعت طبقه آن حدود 300 متر بود.

ملکی اظهار کرد: راستا دسترسی به طبقه چهارم بسیار سخت بود و این طبقه کاملا شعله ور بود. آتش از پنجره ها بیرون می زد و دو نفر روی پشت بام محبوس بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: آتش نشانان همزمان با نفوذ به داخل به وسیله نردبان، دو نفر محبوس شده را از روی سطح پشت بام به سطح زمین منتقل کردند. بعلاوه آتش نشانان با شکافتن دیوار یکی از مغازه ها از ساختمان مجاور توانستند خود را به طبقه چهارم برسانند.

ملکی اضافه نمود: آتش تحت کنترل آتش نشانان در آمد و از سرایت به بخش های دیگر جلوگیری شد. این حادثه تلفات جانی نداشت و در نهایت اطفاء حریق در ساعت 4:45 دقیقه به خاتمه رسید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 شهریور 1400 بروزرسانی: 12 شهریور 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1898

به "جزئیات حریق گسترده در انبار کیف و کفش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات حریق گسترده در انبار کیف و کفش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید