خانه هنرمندان ایران میزبان 5 نمایشگاه تجسمی

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، تهران (پانا) - نمایشگاه های مرزی برای دیدن، زیبایی درجنگ، رویداد هنری فاصله، نگاهی دیگر و مرثیه ای برای یک رویا از 21 خرداد در گالری های خانه هنرمندان ایران شروع به کار می نمایند.

خانه هنرمندان ایران میزبان 5 نمایشگاه تجسمی

با ما همراه باشید و درباره خرید متعادل بیشتر بدانید.

به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، پنج نمایشگاه تجسمی از روز آدینه 21 خرداد در گالری های خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه مندان خواهند بود.

براساس این خبر نمایشگاه مرزی برای دیدن شامل 32 طراحی چاپ دستی و کلاژ آثاری از سارا کاوه نقاش جوان کشورمان را دربرمی گیرد که از 21 تا 31 خرداد در گالری میرمیران همه روزه از ساعت 15 تا 21 میزبان علاقه مندان خواهد بود. این نمایشگاه روز آدینه 21 خرداد ساعت 17 افتتاح می گردد.

نمایشگاه زیبایی در جنگ نیز عنوان نمایشگاه عکسی از فاطیما حسینی است که 21 تا 31 خرداد در گالری ممیز خانه هنرمندان ایران دایر خواهد بود. این نمایشگاه نیز از ساعت 17 روز آدینه 21 خرداد با حضور رایزن فرهنگی سفارت افغانستان در تهران و هنرمندان تجسمی شروع به کار می نماید.

رویداد هنری فاصله نیز به همت گروه سفر هنر اقدام به برگزاری یک نمایشگاه با موضوع فاصله گذاری اجتماعی در شرایط شیوع بیماری کرونا نموده است. این رویداد قالبی مسابقه وار دارد و آثار ارسالی توسط داوران آنالیز شده و در نهایت 30 اثر برای شرکت در نمایشگاه برگزیده شده اند که به همراه تعدادی از آثار هنرمندان مهمان در این رویداد نمایش داده خواهند شد. این نمایشگاه نیز تا 31 خرداد همه روزه از ساعت 15 تا 21 در گالری های استاد نامی و بهار میزبان علاقه مندان خواهد بود. افتتاحیه این رویداد نیز روز آدینه 21 خرداد از ساعت 17 در گالری های نامبرده برگزار خواهد شد.

نمایشگاه عکس نگاهی دیگر نیز مشتمل بر آثاری از ندا شیرازی در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران، روزهای 21 تا 31 خرداد از ساعت 15 تا 21 دایر خواهد بود.

نمایشگاه ابراهیم برفرازی هنرمند نقاش نیز با عنوان مرثیه ای برای یک رویا شامل منتخبی از 6 مجموعه او و 54 اثر فیگوراتیو و پرتره با موضوع به تصویر کشیدن چهره اشخاص در مرزی میان واقعیت و رویا با تعبیر خالق آن است.

لازم به ذکر است بازدید از نمایشگاه های خانه هنرمندان ایران از 21 تا 31 خرداد از ساعت 15 تا 21 برای عموم علاقه مندان با رعایت پروتکل های بهداشتی امکان پذیر است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1815

به "خانه هنرمندان ایران میزبان 5 نمایشگاه تجسمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه هنرمندان ایران میزبان 5 نمایشگاه تجسمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید