تور افریقای جنوبی: سافاری آفریقای جنوبی ، پارک های ملی کم هزینه

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، پارک های ملی زیبا و ناشناخته در آفریقای جنوبی

وقتی صحبت از گردشگری حیات وحش آفریقای جنوبی می گردد، معمولا اولین چیزی که به دهن همه می رسد، تماشا حیات وحش از پارک ملی های معروف آن مانند کروگر است. این پارک خارق العاده است، اما بسیار پرازدحام و البته گران است. در آفریقای جنوبی مکان های دیگری هم برای تماشا حیات وحش زیبا وجود دارد که کم ازدحام است و می توان با سافاری های خودران و بودجه کم به تماشای آن پرداخت. با خبرنگاران همراه باشید تا با این پارک ها بیشتر آشنا شوید:

تور افریقای جنوبی: سافاری آفریقای جنوبی ، پارک های ملی کم هزینه

با تور افریقای جنوبی یه جذابترین کشور قاره آفریقا سفر کنید، ترکیبی از سافاری های دلنشین و اقامت در هتل های لوکس ژوهانسبورگ را در این سفر پر هیجان تجربه کنید.

1- پارک ملی آدو الفنت (Addo Elephant National Park)

اینجا محبوب ترین پارک برای خیلی هاست. جاده های خاکی در اینجا کاملا معین شده اند و علف زارها خیلی بلند نیستند که باعث می گردد آسان تر محیط اطراف را دید.

این پارک، زیستگاه حیواناتی مثل لئوپارد، بوفالو، شغال، کرگدن سیاه و سفید، شیر، بزکوهی، گورخر و البته فیل است. اینجا همین طور زیستگاه سوسک های سرگین بی بال است که منحصر به این محیط است.

برترین قسمت سافاری در این منطقه این است که خودتان می توانید رانندگی کنید! می توانید با ماشین شورولت اسپارک(Chevy Spark) خود در تمام پارک بگردید و شیر، فیل ها، بوفالوها، گربه های سیاهگوش نادر، شغال ها و بسیاری دیگر از حیوانات را در پارک بینید. کافی است در قسمت ورودی یکی از نقشه هایی که دنبال کردنشان راحت است را بگیرید و دیگر همه چیز مهیاست.

با خودتان غذا ببرید و در منطقه معین شده برای پیک نیک (که بدون حصار است) برای ناهار توقف کنید. پیشنهاد ما این است که در اولین ساعت باز شدن پارک به آنجا بروید و تا آخرین ساعت بمانید. مطمئن باشید به تمام روز احتیاج خواهید داشت.

2- پارک تالاب ایسیمانگالیسو - سنت لوسیا استواری (. iSimangaliso Wetland Park - St. Lucia Estuary)

این پارک تالاب پهناور، حافظ 280 کیلومتر خط ساحلی و پنج زیست بوم مهم است: سواحل و صخره های دریایی، تالاب، بیشه زار، جنگل های ساحلی و دریاچه هاست. اینجا منطقه ای بی نظیر است.

قسمت سنت لوسیای استواری پارک، جایی است که می توان اسب های آبی و کروکودیل ها را دید. حتی ممکن است در اینجا لئوپارد، بزکوهی یا کرگدن هم ببینید. اینجا هم مثل پارک ملی آدو، مکانی عالی برای سافاری خودران است. جاده ها برای رانندگی فوق العاده اند، منظره ها مجذوب کننده و تماشای هستند و در بسیاری از قسمت ها می توانید حتی از ماشین تان پیاده شوید (البته اگر به میزان کافی خودتان را شجاع می دانید).. برترین بخش گردش در این پارک، ورودی رایگان آن است!

3- پارک ملی شلو شلویی اومفلوزی(ایمفولوزی) HluhluweUmfolozi) (Imfolozi) National Park)

این پارک در نزدیکی سنت لوسیا و مرز موزامبیک است. اینجا نیز، همانند سایر پارک ها، فرصت بسیار مناسبی را برای تماشا بعضی از مهم ترین منظره ها حیات وحش، بخصوص کرگدن ها به دستمان می دهد. این پارک بیشترین تعداد کرگدن های سفید را در جهان دارد.

در اینجا هم ، دوباره می توانید یک سافاری خودران داشته باشید و مسلما این سفر هم پر از هیجان خواهد بود. در اینجا مکان های مخصوصی برای پنهان شدن وجود دارد که می تواند شما را، به حیواناتی که در اطراف آبشخورهای طبیعی جمع می شوند، بسیار نزدیک کند ، اما آنها نمی دانند که شما آنجا هستید، زیرا شما در یک پناهگاه، مخفی شده اید. این راهی فوق العاده برای تجربه نمایی نزدیک ازحیات وحش است. اینجا جایی است که می توان کل یالدار آبی، زرافه، فیل، شیر، بوفالو و بزکوهی را دید.

ورودیه پارک ملی یمفلوزی 110 زار (11.83 دلار) دلار برای بزرگسالان و 55زار (5.90دلار) برای بچه ها زیر 12 سال است.

منبع: stluciasouthafrica.com

منبع: الی گشت
انتشار: 5 فروردین 1401 بروزرسانی: 5 فروردین 1401 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 2119

به "تور افریقای جنوبی: سافاری آفریقای جنوبی ، پارک های ملی کم هزینه" امتیاز دهید

1 کاربر به "تور افریقای جنوبی: سافاری آفریقای جنوبی ، پارک های ملی کم هزینه" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور افریقای جنوبی: سافاری آفریقای جنوبی ، پارک های ملی کم هزینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید