آشنایی با جاذبه های طبیعی کشور یونان

به گزارش سفر به فرانسه، یونان کشوری با جزایر شگفت‌انگیز و محبوب است که گردشگران بسیاری را با تور جزایر یونان بدون ویزا به سوی خود جذب می‌کنند.

آشنایی با جاذبه های طبیعی کشور یونان

استخر گیولا که به صورت طبیعی به وجود آمده است بر روی جزیره ساسوز قرار دارد. این استخر با آب تازه مدیترانه‌ای پر می‌شود. صخره‌هایی که در کف آن درخشش فیروزه‌ای خیره کننده‌ای دارند. آب گرم دریای مدیترانه با نور خورشیدترکیب شده و یک استخر طبیعی با نمایی فیروزه‌ای برای شنا پدید می‌آورد. برای تجربه یک سفر پر جاذبه و مهیج با تور جزایر یونان بدون ویزا همراه شوید.

ساموسراکی جزیره‌ای کوچک در نزدیک ساحل یونان و ترکیه بوده و مکانی کمتر شناخته شده است. در این جزیره زیبا تعدادی چشمه و مکانهای عالی و زیبا به آسانی در دسترس می‌باشد و ترکیبی از اشکال صخره‌های باور نکردنی، زندگی گیاهی و آبشارهای جذاب را برای بازدید دارد.

دره سامره در جزیره‌ى کرت در دریای مدیترانه شرقی واقع شده و ترکیبی از صخره‌ها، پوشش گیاهی و مناطر و چشم اندازهای خیره کننده است و موقعیت آن برای مردمی که به دنبال ماجراجویی هستند و یا هر کس که دوستدار زیبایی طبیعی است، بسیار مناسب است.

غار ملیسانی ورودی پهن و ناصافی داشته اما جاذبه‌ای است که به شما توصیه می‌کنیم وقتی با تور کشتی کروز یونان همراه شدید، به بازدید این مکان بروید. با پیشروی به داخل غار شما به زودی خودتان را در قلب آن خواهید یافت. استخری زیبا را مشاهده خواهید کرد که با دیوارهای سنگی با شیب تند محصور شده و پر از گیاهان است و اگر به بالا بازدید نمایید. این امر باعث ورود نور خورشید به درون غار گشته که درون آب فرو می‌ریزد و آن را به رنگ فیروزهای زیبا تبدیل می‌کند.

انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 25 آذر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 883

به "آشنایی با جاذبه های طبیعی کشور یونان" امتیاز دهید

1 کاربر به "آشنایی با جاذبه های طبیعی کشور یونان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با جاذبه های طبیعی کشور یونان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید