مذاکره با مدیران شرکت هواپیمایی ایر نوستروم اسپانیا

به گزارش سفر به فرانسه، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در سفر به اسپانیا، مذاکرات با مدیران ارشد شرکت ایرنوستروم این کشور را با هدف دستیابی به تفاهم نامه تعمیر و نگهداری هواپیماهای سی.آر.جی 900 در قشم شروع کرد.

مذاکره با مدیران شرکت هواپیمایی ایر نوستروم اسپانیا

به گزارش گروه مالی خبرگزاری سفر به فرانسه از سازمان مناطق آزاد ایران ، حمید رضا مومنی و هیات همراه در این سفر از صندلی آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیماهای شرکت ایر نوستروم بازدید کردند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از نخستین روزهای پس از امضای برجام مذاکرات با شرکت بمباردیه کانادا برای خرید 25 فروند هواپیمای سی.آر.جی 900 با هدف راه اندازی خط پروازی اختصاصی FLY QESHM را شروع نموده بود.

با گذشت حدود دو سال از مذاکرات اجرا شده اوایل هفته جاری شرکت بمباردیه کانادا موافقت اصولی با تحویل 10 فروند از هواپیماهای کلاس اکونومی بیزنس و اکونومی به صورت هر فصل دو فروند را اظهار داشت.

سفر رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم با هیات همراه به اسپانیا پس از مذاکرات اجرا شده با شرکت بمباردیه کانادا، نشان از عزم جدی این سازمان برای راه اندازی خط پروازی اختصاصی و انجام خدمات تعمیر و نگهداری این پرنده ها در قشم دارد.

شرکت ایر نوستروم سال 1994 در شهر والنسیا اسپانیا تاسیس شد و هم اکنون به عنوان اپراتور پروازهای منطقه ای شرکت هواپیمایی ایبریا فعالیت می نماید.

روزانه این شرکت 51 پرواز مستقیم به مقصد اروپا و آفریقا دارد و دفتر مرکزی آن در شهر والنسیا واقع شده است.

جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت عنوان بزرگترین جزیره غیر مستقل دنیا را به خود اختصاص داده است و هم اکنون تنها خط پرواز خارجی از این جزیره که از نظر مساحت به تنهایی از 22 کشور دنیا هم بزرگتر است در جهت قشم و دبی انجام می گردد. با راه اندازی Fly Qeshm قرار است سیاست های افزایش پروازهای خارجی از کشورهای مختلف به این جزیره اجرا گردد.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1076

به "مذاکره با مدیران شرکت هواپیمایی ایر نوستروم اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره با مدیران شرکت هواپیمایی ایر نوستروم اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید