18 فروردین؛ برگزاری رزمایش مشترک 3روزه امداد و نجات ایران و عمان

به گزارش سفر به فرانسه، خبرنگاران: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اعزام سی­ امین ناوگروه به دریا برای دورزدن قاره آفریقا و رزمایش مشترک امداد و نجات با عمان را از مهم ترین برنامه های نداجا در سال 1393 بیان کرد.

18 فروردین؛ برگزاری رزمایش مشترک 3روزه امداد و نجات ایران و عمان

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش گروه دفاعی سفر به فرانسه، امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای جهاد خودکفایی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر، گفت: سی­ امین ناوگروه را به دریا اعزام می کنیم تا ان ­شاءالله قاره آفریقا را دور بزند.

وی با اشاره به اینکه از فناوری روز در فراوری تجهیزات دریایی استفاده می گردد، افزود: امروز با علم و دانشی که در نیروی دریایی وجود دارد، توانسته ایم حضور خود را در زیر و سطح دریا اثبات نموده گسترش دهیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان در حوزه زیردریا حضور خود را گسترش داده ایم گفت: این حضور در سطح دریا نیز رخ داده است و در این راستا اعزام سی امین ناوگروه از جمله برنامه های ماست.

دریادار سیاری به نمایشگاه دستاوردهای جهاد خودکفایی اشاره و افزود: آنالیز توانمندی های دانشجویان دانشگاه دریایی حضرت امام خمینی(ره) نوشهر از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه بوده است تا میزان پیشرفت را نسبت به سال های گذشته ارزیابی کنیم.

وی افزود: اکنون قادر به فراوری تجهیزات مورد احتیاج برای حضور در سطح و زیر دریا هستیم و قادریم تجهیزاتی برای حضور در آب های آزاد و منطبق با فناوری های روز جهان فراوری کنیم.

دریادار سیاری، رزمایش مشترک امداد و نجات با کشور عمان را از جمله برنامه های این نیرو در سال 1393 اعلام نمود و گفت: این رزمایش 18 فروردین به مدت سه روز برگزار می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 381

به "18 فروردین؛ برگزاری رزمایش مشترک 3روزه امداد و نجات ایران و عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "18 فروردین؛ برگزاری رزمایش مشترک 3روزه امداد و نجات ایران و عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید