استقبال قهرمان گونه از ترامپ در فلوریدا

به گزارش سفر به فرانسه، حامیان دونالد ترامپ دوشنبه به مناسبت روز رئیس جمهور همچون یک قهرمان به استقبال این رئیس جمهوری سابق آمریکا رفتند و صفی از زمین گلف تا منزل او تشکیل دادند.

استقبال قهرمان گونه از ترامپ در فلوریدا

به نوشته روزنامه دیلی میل، استقبال از دونالد ترامپ در بحبوحه افزایش انتقادها از جمهوریخواهانی انجام شد که به محکومیت او در سنای آمریکا رای مثبت دادند.

این رهبر سابق کاخ سفید در نهایت روز شنبه در محاکمه سنا تبرئه شد. او برای اولین بار از زمان حضور در فلوریدا در انظار عمومی دیده شد و برای هوادارانش دست تکان داد.

در جریان مراسم روز دوشنبه که گردهمایی صلح طلب و میهن پرست حامیان ترامپ بود، صدها تن از حامیان او بدون ماسک مقابل کلوب مارالاگو تجمع نموده، پرچم هایشان را تکان داده و این رئیس جمهور سابق را تشویق کردند.

این رئیس جمهوری سابق آمریکا شنبه بعد از تبرئه شدن در سنا با صدور بیانیه ای از ظهور دوباره در عرصه سیاسی سخن گفت و وعده داد تا به زودی با دیدگاهی روشن، درخشان و بدون محدودیت برای آینده آمریکایی ها بازگردد.

رای سنا بدین معناست که ترامپ همچنان میتواند برای یک دوره دیگر در 2024 نامزد گردد اما او فعلا چنین چیزی را تایید ننموده است. حکم شنبه سنا که 57 رای موافق و 43 رای مخالف گرفت، 10 رای کمتر از حد نصاب لازم برای محکوم کردن ترامپ بود. دونالد ترامپ

جارد کوشنر، داماد ترامپ

، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1610

به "استقبال قهرمان گونه از ترامپ در فلوریدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال قهرمان گونه از ترامپ در فلوریدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید