تور آلمان: اعزام دانشجویان علمی کاربردی به آلمان

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، تهران (پانا) - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعزام دانشجویان به آلمان برای گذراندن دوره مهارتی شش ماهه برای اولین بار در طول 29 سال فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی خبرداد.

تور آلمان: اعزام دانشجویان علمی کاربردی به آلمان

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش دانشگاه علمی کاربردی، محمد حسین امید در آئین استقبال از نو دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان شرقی، گفت: دانشجویان در انتخاب این دانشگاه برترین انتخاب را نموده اند. برای پیشرفت کردن و کارآفرین بودن دانشگاه جامع علمی کاربردی برترین دانشگاه برای شما است.

وی در ادامه به ارائه بعضی از ویژگی های دانشگاه جامع علمی کاربردی پرداخت و گفت: رشته های این دانشگاه بر اساس نیازهای شغلی جامعه طراحی شده است که هدف اصلی آن تربیت نیروهای مهارتی می باشد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی نیروهای متخصص تربیت می نماید ابراز کرد: دوره های درسی این دانشگاه طوری برنامه ریزی شده است که دانشجو بعد از دانش آموختگی دغدغه شغلی نداشته باشد و کارآفرین تربیت گردد و علاوه بر اینکه خود صاحب شغل می گردد برای دیگران هم شغل ایجاد کند.

وی به اقدامات صورت گرفته این دانشگاه در دوران کرونا اشاره نمود و گفت: در حوزه های پژوهشی، رویدادهای شتاب، جشنواره های علمی، فرهنگی، ورزشی و دانشجویی فعالیت های بسیار خوبی در سطح کشور انجام دادیم که در هیچ دانشگاهی با این کیفیت و کمیت شاهد برگزاری آنها نبودیم.

وی به ظرفیت های بالای مراکز رشد و رویدادهای شتاب در مراکز آموزشی اشاره نمود و گفت: این مراکز جایی هست که ایده های شما را به عمل تبدیل می نماید.

امید در مورد مراکز نوآوری و اهمیت آنها ادامه داد: دانشجویانی که ایده دارند می توانند در مراکز رشد و شرکت در رویدادهای شتاب ایده های خود را به عمل و ثروت تبدیل کنند.

وی به تفاهم نامه های بین المللی هم اشاره نمود و گفت: اعزام دانشجویان به آلمان برای گذراندن دوره مهارتی شش ماهه برای اولین بار در طول 29 سال فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار امیدواری کرد مهارت آموزی های دانشجویان در ارتقای کیفیت زندگی و بهبود معیشت و شغلی آنها مؤثر باشد.

وی خطاب به رؤسای مراکز آموزشی گفت: در برگزاری کلاس های حضوری پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را حتماً رعایت کنید تا به سلامتی، از اپیدمی کرونا عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 آبان 1400 بروزرسانی: 10 آبان 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1964

به "تور آلمان: اعزام دانشجویان علمی کاربردی به آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان: اعزام دانشجویان علمی کاربردی به آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید