افزایش 40 درصدی مصرف آب شرب در لرستان طی دو ماه اخیر

به گزارش سفر به فرانسه، خبرنگاران/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از افزایش 40 درصدی مصرف آب شرب در این استان طی دو ماه اخیر اطلاع داد.

افزایش 40 درصدی مصرف آب شرب در لرستان طی دو ماه اخیر

حمیدرضا کرموند در گفت وگو با سفر به فرانسه اظهار کرد: اسفند ماه هر سال بین 30 تا 40 درصد افزایش مصرف آب شرب در استان داریم اما سال جاری به علت کرونا مصرف آب در این ماه نسبت به هر سال افزایش بیشتری داشت و تا حدود 50 درصد افزایش داشتیم.

وی ادامه داد: این شرایط در فروردین سال جاری هم ادامه داشت و در مجموع این دو ماه نسبت به مدت مشابه سال های گذشته حدود 40 درصد افزایش داشته است.

کرموند تاکید نمود: چون معین نیست کرونا تا چه زمانی ادامه دارد از مردم می خواهیم که در مصرف بیشتر رعایت نمایند تا در فصول گرم سال به مشکل نخوریم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب لرستان توضیح داد: مردم از آب شرب برای شستن خودرو، وسایل منزل ازجمله فرش و... استفاده ننمایند، چون با ادامه این فرایند و افزایش مصرف با چالش روبرو خواهیم شد.

وی به شست وشوی دست ها با آب و صابون به مدت 20 تا 30 ثانیه اشاره نمود و اضافه نمود: در این هنگام باید شیر آب را ببندیم و زمانی که آب احتیاج بود شیر را باز کنیم، چون بین 3 تا 4 لیتر آب مصرف می گردد.

کرموند گفت: باز هم از مشترکان تقاضا می کنیم که از آب شرب فقط برای مصارف ضروری و بهداشتی استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1098

به "افزایش 40 درصدی مصرف آب شرب در لرستان طی دو ماه اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 40 درصدی مصرف آب شرب در لرستان طی دو ماه اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید