انتشار فراخوان بخش تجربه های اجرا با عنوان اجرا برای تمرینِ زیستن در شهر

به گزارش سفر به فرانسه، فراخوان بخش تجربه های اجرای جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با عنوان اجرا برای تمرینِ زیستن در شهر جهت شرکت علاقه مندان در بخش تجربه های اجرای بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منتشر شد.

انتشار فراخوان بخش تجربه های اجرا با عنوان اجرا برای تمرینِ زیستن در شهر

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران فراخوان بخش تجربه های اجرا با عنوان اجرا برای تمرینِ زیستن در شهر جهت شرکت علاقه مندان در بخش تجربه های اجرای بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منتشر شد.

در بخش ابتدایی فراخوان با عنوان فراخوان متمم بخش تجربه های اجرا، از زبان امیرمحمد ابراهیمی، مدیر این بخش چنین عنوان شده است.

پیش از هر چیز، توضیحی درباره انتشار این فراخوان در بخش تجربه های اجرای بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران ضرورت دارد.

درباره این فراخوان؛ با توجه به وقفه انجام شده در برگزاری جشنواره و همچنین تجربیات و رخداد هایی که در طول این سال از سر گذراندیم، بر آن شدیم تا بخشی را به تجربه های اجرا اضافه نماییم. بخشی که ضرورت آن برگرفته از ویژگی ها و شرایط اکنون است که آن را به تفضیل در متن فراخوان توضیح داده ایم. این بخش تحت عنوان اجرا برای تمرین زیستن در شهر به بخش تجربه های اجرا اضافه شده و فارغ از داوری برگزار خواهد شد. ما در پی این مسئله هستیم که آیا می توان شهر های امروزی (در غرب آسیا و شمال آفریقا) و ایده آگورا در یونان باستان به عنوان میانجی برای فهم فضای شهری، نسبتی برقرار کرد؟ آیا می توان نقاطی از شهر را به عنوان آگورا متصور شد؟ در نهایت پرسش اساسی، معطوف بر چگونگی تاثیرپذیری و تأثیرگذاری میان ما و فضای شهر است. از این جهت پیش فرض هایی این چنینی را مد نظر قرار داده ایم تا به نسبت رابطه خودمان با این مقوله بیاندیشیم.

متن کامل فراخوان فوق را می توانید در صفحه رسمی جشنواره و همچنین سایت جشنواره به نشانی http://iiutf.ir/ به طور کامل مطالعه کنید.

شایان ذکر است، بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، با دبیری مجتبی جدی در اردیبهشت ماه سال 1400 در تهران برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اسفند 1399 بروزرسانی: 12 اسفند 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1586

به "انتشار فراخوان بخش تجربه های اجرا با عنوان اجرا برای تمرینِ زیستن در شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار فراخوان بخش تجربه های اجرا با عنوان اجرا برای تمرینِ زیستن در شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید