اولین موزه زیر آب اروپا

به گزارش سفر به فرانسه، نخستین موزه زیر آب اروپا با گذاشتن چندین مجسمه اثر jason decaries Tayler در کف دریا آغاز به کار کرد. این موزه عجیب در لاس کلورادوس در شهر لانزاروت قرار گرفته است.

اولین موزه زیر آب اروپا

مجسمه ها برای غواصان و شناگران در سطوح مختلف قابل دسترسی می‌باشد. این پروژه به منظور افزایش گونه های مختلف دریایی و محافط از زیست بوم‌های آبی در محدوده حفاظت شده یونسکو طراحی شده‌اند.

این پروژه بخشی از موزه اتلانتیک است و تعداد زیادی مجسمه‌های مصنوعی ساخته شده از صخره‌ها و دارای چگالی بالا که آسیبی به اکوسیستم و گیاهان و جانوران محلی نمی زند را به وجود می آورد که هیچ فلز مخرب و یا ماده دیگری در آن استفاده نشده است.مجسمه های غوطه‌ور، در عمق بین 12 تا 15 متری هستند که صحنه‌های زندگی روزمره را بازسازی کرده‌اند.

jason decaries Tayler هنرمند بین المللی و مشهور به خاطر مجسمه های زیر آب در باهاماس، کنکون، آنتیلز از کارهای خود برای یادآوری دفاع از اقیانوس‌ها و انتقال یک طرز فکر انتقادی در رابطه با بهره‌برداری تجاری از منابع طبیعی استفاده می‌کند.

این موزه به عنوان یک جزیره در نقطه کانونی ارتباط بین هنر و طبیعت به لطف کار هنرمند لانزاروتی Cesar Manrique قرار گرفته است. این موزه زیر آب یکی از بهترین جاذبه‌های عجیب تور اروپا برای بازدید می‌باشد.

اولین صحنه موزه آتلانتیک شامل مجسمه های زیر است:

  1. خط مرزی : مجموعه ای از 35 مجسمه انسان که همگی به سمت یک مقصد در اقیانوس آتلانتیک راه می روند.
  2. قایق مدوسا : یک انعکاس از بحران بشر بر اساس نقاشی هایی از Gericault
  3. جولیتورز: گروهی از کودکان در قایق های کوچک محلی که با آنها جولیتورز می‌گویند.
  4. محتوا: یک زوجی که در حال گرفتن عکسی از خود هستند ما را به تامل در استفاده از تکنولوژی جدید و افراط در استفاده از آن می کنند.
  5. مجسمه های ترکیبی: اتصال بین انسان و طبیعت با مجسمه هایی نصف انسان و نصف کاکتوس، زندگی کردن درهماهنگی
  6. عکاس ها: این قطعه باعث بحث در مورد استفاده از تکنولوژی های جدید می شود.
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 853

به "اولین موزه زیر آب اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین موزه زیر آب اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید