بازیکن سابق تیم ملی: 10 مدیر آلمانی به کشور می آورم تا فوتبال ما را اداره نمایند

به گزارش سفر به فرانسه، باشگاه پول دارد به فیفا و مربیان خارجی بدهد، پول ندارد به بازیکنان خودمان بدهد؟ این تیم بهترین نتایج را گرفته است و باید دستمزد بازیکنان و مربیانش را تمام و کمال پرداخت نمایند.

بازیکن سابق تیم ملی: 10 مدیر آلمانی به کشور می آورم تا فوتبال ما را اداره نمایند

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

سرمربی برکنار شده تیم فوتبال گل ریحان البرز گفت: تا به امروز ابلاغ رسمی به ما نشده است و من هم خبر جدایی ام را در رسانه ها شنیده ام.

به گزارش خبرورزشی، محمد نصرتی درباره بحث جدایی اش از تیم گل ریحان البرز گفت: تا به امروز نه ابلاغی به ما شده است و نه چیز دیگری. ما هم مثل همه مردم این چیزها را در رسانه ها دیدیم. ما که نمی دانیم مالکان باشگاه کجا هستند.

وی در خصوص اینکه دوباره در تمرینات گل ریحان شرکت خواهد نمود، گفت: همان طور که گفتم هنوز به ما چیزی نگفته اند و فقط شب گذشته یک تماس تلفنی با من داشتند. چیزی به صورت رسمی به ما اعلام نشده است و من هم مثل شما این چیزها را در رسانه ها دیدم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط این تیم در لیگ برتر نیز توضیح داد: به هرحال پرسپولیس بازی هایش را برده و از آن طرف حریفانش نتیجه نگرفته اند. با این شرایط شانس تیم گل محمدی برای قهرمانی خیلی خیلی بیشتر شده است. شاید روی کاغذ همچنان تیم های دیگر برای قهرمانی امید داشته باشند، اما شانس پرسپولیس بسیار بیشتر از دیگر تیم هاست.

نصرتی در خصوص دلخوری بازیکنان پرسپولیس از مدیران این تیم و اینکه گفته می گردد یحیی گل محمدی نیز به دلیل اختلافات موجود در باشگاه تهدید به استعفا نموده است، گفت: باید حق و حقوق بازیکنان را بدهند. این همه هزینه برای بازیکنان خارجی می گردد، چرا پول این بازیکنان را نمی دهند؟! باشگاه پول دارد به فیفا و مربیان خارجی بدهد، پول ندارد به بازیکنان خودمان بدهد؟ این تیم بهترین نتایج را گرفته است و باید دستمزد بازیکنان و مربیانش را تمام و کمال پرداخت نمایند.

وی در خصوص شکایت گابریل کالدرون و حکم سنگین 745 هزار دلاری فیفا علیه باشگاه پرسپولیس بیان نمود: من هم همین را می گویم. الان باید به خاطر حکم فیفا پول کالدرون را بدهند، اما به بازیکنان خودمان پول نمی دهند. بحث کالدرون هم به خاطر ضعف مدیران ماست. در رأس همه اینها باید وزیر ورزش به این مسائل ورود کند و ببیند بعضی ها در این باشگاه ها چطور مدیریت می نمایند. قبلاً هم گفتم، من اگر مسئول بودم 10 مدیر آلمانی به کشور می آوردم تا فوتبال ما را اداره نمایند!

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 25 مرداد 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1186

به "بازیکن سابق تیم ملی: 10 مدیر آلمانی به کشور می آورم تا فوتبال ما را اداره نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن سابق تیم ملی: 10 مدیر آلمانی به کشور می آورم تا فوتبال ما را اداره نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید