بررسی آمار و حواشی هفته دوم لیگ برتر ایران

به گزارش سفر به فرانسه، گل گهر سیرجان که با دو گل مس کرمان را شکست داد، میهمان کامیاب هفته دوم لیگ برتر نام گرفت.

بررسی آمار و حواشی هفته دوم لیگ برتر ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبر ورزشی، با برگزاری 8 دیدار طی 4 روز هفته دوم لیگ برتر در حالی به خاتمه رسید که چند مسابقه پر از حاشیه و جنجال و البته حرف و حدیث بود. با این توضیح کوتاه ما نیز مثل روال هر هفته به بررسی نکات مربوط به مسابقات این هفته می پردازیم...

پرگل ترین بازی هفته

پرگل ترین بازی هفته تنها 3 گل در دل خود داشت که که از قضا در پرحاشیه ترین بازی هفته رقم خورد، دیداری که طی آن فولاد خوزستان با گلی که در دقایق خاتمهی بازی به ثمر رساند توانست 2 بر یک استقلال را در اهواز شکست دهد.

کم گل ترین دیدار هفته

خوشبختانه کم گل ترین بازی هفته هم گل داشت و طی آن شاهد رد و بدل شدن حداقل یک گل بودیم. در این هفته 3 بازی داشتیم که با نتیجه یک صفر به خاتمه رسید تا کم گل ترین بازی هفته یک گل در دل خود داشته باشد این سه بازی که با این نتیجه یک گل به خاتمه رسید عبارت است از:

سپاهان اصفهان یک آلومینیوم اراک صفر، پرسپولیس تهران یک صنعت نفت آبادان صفر، پیکان تهران یک شهر خودرو مشهد صفر

میزبانان کاملا پیروز هفته

در هفته دوم لیگ برتر از 8 تیم میزبان نیمی از آن ها یعنی 4 تیم سپاهان اصفهان پرسپولیس تهران، پیکان تهران و فولاد خوزستان توانستند با برد هایی که به ترتیب در مقابل آلومینیوم اراک، صنعت نفت آبادان شهر خودرو مشهد و استقلال تهران به دست آورند هر سه امتیاز کامل این بازی های خانگی را به حساب خود واریز کنند.

میهمانان کامیاب هفته

در این هفته تنها یک تیم توانست در خارج از خانه به امتیازات کامل دست پیدا کند؛ نام این تیم گل گهر سیرجان است که با توجه به برد 2 - صفر مقابل مس رفسنجان تازه صعود کرده از لیگ یک به لیگ برتر توانست نام خود را در این ستون قرار دهد و البته مزد این پیروزی خارج از خانه خود را هم با قرار دریافت در صدر جدول به بهترین شکلی بگیرد.

تقسیم امتیازات هفته

درست مثل هفته نخست از 8 دیداری که در این هفته برگزار گشت 3 تای آنها با تقسیم امتیازات و تساوی به خاتمه رسید؛ این 3 بازی هم همگی با یک نتیجه مشخص (یک-یک) رقم خورد و طی آن نساجی مازندران در برابر تراکتور تبریز ز و سپس نفت مسجد سلیمان در مقابل سایپا و در آخر ماشین سازی تبریز در دیدار با ذوب آهن اصفهان به این نتیجه یک بر یک و تقسیم امتیازات رضایت دادند.

قاطع ترین برد هفته

قاطع ترین برد هفته با اختلاف 2 گل و البته با نتیجه 2 - صفر رقم خورد و طی آن در رفسنجان گل گهر سیرجان توانست مس این شهر را با این نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و عنوان قاطع ترین برد هفته را به خود اختصاص دهد.

خفیف ترین برد هفته

خفیف ترین برد هفته با اختلاف یک گل و البته با 2 نتیجه متفاوت بود که در اولین نتیجه که پرتکرار ترین آن هم بود یک بر صفر را می بینیم که در 3 بازی رقم خورد و طی آن تیم های پرسپولیس تهران، پیکان تهران و سپاهان اصفهان به ترتیب در برابر صنعت نفت آبادان، شهر خودرو مشهد و آلومینیوم اراک به رجحان رسیدند و در دومین نتیجه هم فولاد خوزستان 2 بر یک استقلال تهران را شکست داد تا به این ترتیب چهار دیداری که خفیف ترین پیروزی با اختلاف یک گل بوده را ببینیم.

پرتکرار ترین نتیجه هفته

پرتکرار ترین نتیجه هفته یک - صفر بود که در 3 بازی دیده شد. به این 3 مسابقه چون در آیتم قبلی اشاره شد نمی پردازیم.

تیم های ناکام در گلزنی هفته

خوشبختانه در این هفته تعداد تیم های ناکام در گلزنی نسبت به هفته اول با کاهش روبرو شد و از 16 تیم لیگ رجحان ما یک چهارم آن ها یعنی 4 تیم به نام های آلومینیوم اراک، صنعت نفت آبادان، شهر خودرو مشهد و مس رفسنجان در گلزنی ناکام شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1456

به "بررسی آمار و حواشی هفته دوم لیگ برتر ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی آمار و حواشی هفته دوم لیگ برتر ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید