تشریح برنامه آزادکاران تیم ملی، اردو در کیش و اعزام به ایتالیا

به گزارش سفر به فرانسه، تورنمنت بین المللی کشتی آزاد ایتالیا به عنوان یکی از میادین سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی طی روزهای 25 تا 27 دی ماه برگزار می گردد. تورنمنتی که برای کادر فنی تیم ملی اهمیت فراوانی دارد و چهار آزادکار را برای حضور در این مسابقات مهم انتخاب نموده اند.

تشریح برنامه آزادکاران تیم ملی، اردو در کیش و اعزام به ایتالیا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

طبق تصمیم کادر فنی، چهار آزادکار در اوزان المپیکی به این تورنمنت اعزام خواهند شد که طی آن بهنام احسان پور در 65 کیلوگرم، یونس امامی در 74 کیلوگرم، علیرضا کریمی در 97 کیلوگرم و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم برای حضور در این میدان بین المللی انتخاب شده اند.

به همین دلیل ابراهیم مهربان مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در تشریح برنامه های تیم ملی به سفر به فرانسه گفت: حضور در تورنمنت بین المللی ایتالیا از چند جهت برای کادر فنی مهم است، چرا که فارغ از بحث رنکینگ اتحادیه جهانی، آزادکاران اعزامی می توانند در این مسابقات دقیقا سر وزن قانونی حضور یابند. این موضوع اهمیت فراوانی در محک خوردن آنها دارد و می تواند نقاط ضعف و قوت آنها را نمایان کند.

وی اضافه کرد: به دلیل برنامه های متعدد در هفته های اخیر، اردوی خاصی برای آزادکاران برپا نکردیم اما قرار است نخستین اردوی ما از اوایل دی ماه و قبل از اعزام تیم به ایتالیا برگزار گردد. در این اردو از نفراتی که مجوز جام تختی دارند و همچنین کشتی گیران اعزامی به تورنمنت ایتالیا دعوت خواهد شد تا در تمرینات حضور یابند.

مهربان از تغییر احتمالی محل برگزاری اردوی تیم ملی هم اطلاع داد و گفت: ما به متولیان فدراسیون و کمیته ملی المپیک پیشنهاد دادیم برای ایجاد تنوع و نحوه تمرینات آزادکاران اردونشین، چند اردو هم خارج از تهران داشته باشیم که بحث کیش و برپایی اردو در این جزیره مطرح شد. ضمن اینکه می توان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران هم اردو زد تا به نوعی تنوع در تمرینات بوجود آید.

مربی تیم ملی کشتی آزاد در انتها در مورد نشست سرمربیان تیم های ملی با رئیس کمیته ملی المپیک هم گفت: سرمربی تیم ملی به همراه رئیس فدراسیون کشتی نشست خوبی را با صالحی امیری برگزار کردند که وی نیز وعده داد تا المپیک 2020 توکیو از کشتی گیران حمایت های لازم را به عمل آورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 630

به "تشریح برنامه آزادکاران تیم ملی، اردو در کیش و اعزام به ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح برنامه آزادکاران تیم ملی، اردو در کیش و اعزام به ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید