تصویب دو و نیم میلیارد تومان بودجه برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان

عبدالرضا دادبود بعدازظهر یکشنبه در جشن نایب قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در لیگ برتر، اظهار کرد: این موفقیت متعلق به تمام مردم گرگان است و مایه خوشحالی است که این افتخار برای اولین بار در لیگ برتر بسکتبال به دست آمد.

تصویب دو و نیم میلیارد تومان بودجه برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان

وی اضافه نمود: چنین اتفاقاتی که باعث خوشحالی مردم یک شهر می شود باید بیشتر رخ دهد و امیدواریم این موفقیت ها تداوم داشته باشد.

دادبود شرح داد: تیم بسکتبال شهرداری گرگان امسال فراز و نشیب های زیادی داشت اما در نهایت نتیجه مطلوبی به دست آمد و موجب شد تا راستا برای موفقیت هموارتر شود.

وی ادامه داد: از همان ابتدای فصل عنوان کرده بودیم که امسال بسیار مهم است و اگر موفقیت کسب شود به همین راه ادامه خواهیم داد.

شهردار گرگان با بیان اینکه هزینه های میلیاردی در سال های گذشته نتیجه ای نداشت، گفت: امروز شاهد هستیم که این هزینه نتیجه قابل توجهی به دنبال داشته و مهم تر از آن موجب نشاط و شادی مردم گرگان شده است.

دادبود اضافه نمود: دو میلیارد و 500 میلیون تومان بودجه اولیه برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان در فصل آینده تصویب شده و امیدوارم با جذب اسپانسر آن را افزایش دهیم و به مبلغ قابل توجهی برسیم.

وی شرح داد: اگر بتوانیم این بودجه را به پنج میلیارد تومان برسانیم شرایط بسیار خوبی برای فصل آینده مهیا خواهد شد تا باز هم دل مردم بسکتبالدوست گرگان را شاد کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 26 تیر 1398 شناسه مطلب: 239

به "تصویب دو و نیم میلیارد تومان بودجه برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب دو و نیم میلیارد تومان بودجه برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید