اخبار اقتصادی

امارات: درخواست ما از قطر کاهش روابط با ایران بود

خبرنگاران : وزیر مشاور امارات در امور خارجه این کشور در توجیه تصمیم چهار کشور تحریم کننده برای نادیده دریافت 13 شرط قبلی خود برای از سرگیری روابط با قطر، مدعی شد که آن خواسته ها سقف موضع مذاکراتی ما در آن مقطع بودند....

26 دی 1399

50هزار میلیارد تومان از منابع بودجه محقق نشد

محمدباقر نوبخت - رییس سازمان برنامه و بودجه -در نشست خبری تبیین جزئیات لایحه بودجه 1400 گفت: در سال آینده کف صادرات نفت یک میلیون بشکه در نظر گرفته شده و سقف آن 2.3 میلیون بشکه در روز است و طوری برنامه ریزی شده که اگر محقق نشد و نتوانستیم به بیرون بفروشیم،...

17 دی 1399

خودروهای غیراستاندارد و خریداران پشیمان

انتشار لیست خودروهای بی کیفیت توسط سازمان ملی استاندارد باعث شده تا برخی خریداران این خودرو از خرید خود پیشمان شده و احتمالا امکان فروش خودروهای خود را هم پیدا نکنند.

12 دی 1399

واکنش فغانپور به محرومیت اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

مسول حقوقی فدراسیون فوتبال درباره انتخابات ریاست این فدراسیون توضیحاتی ارائه کرد.

10 دی 1399

آمریکا 4 نهاد روسی و چینی را برای حمایت از برنامه موشکی ایران تحریم کرد

خبرنگاران : آمریکا چهار نهاد روسی و چینی را به خاطر حمایت از برنامه موشکی ایران، که یک نگرانی عمده برای برنامه هسته ای این کشور، تحریم کرد.

9 دی 1399

کلاهبرداری با تبلیغات دروغین وام کم بهره

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان در مورد افزایش کلاهبرداری های سایبری هشدار داد و گفت: تبلیغات وام کم بهره و بدون دردسر در فضای مجازی و به خصوص شبکه های اجتماعی دامی برای طعمه قرار دادن شهروندان از سوی مجرمان سایبری است.

8 دی 1399

خبرنگاران خرید حمایتی زعفران در خراسان رضوی به حدود هفت تُن رسید

مشهد- خبرنگاران- مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی گفت:دولت 6 هزار و 761 کیلوگرم زعفران کشاورزان این استان را به صورت حمایتی خریداری کرد.

6 دی 1399

شاهد کاهش مرگ ومیر در چهار تا پنج هفته آینده خواهیم بود ، تبعیضی وجود ندارد؛ واکسن عادلانه و براساس اصول علمی توزیع خواهد شد

معاون کل وزارت بهداشت و درمان گفت: مردم به این نکته توجه کنند که واکسن عادلانه و براساس اصول علمی توزیع خواهد شد اول افراد پر خطر، کادر بهداشت و درمان در اولویت خواهند بود و هیچ تبعیض و شهروند درجه اولی هم وجود ندارد.

5 دی 1399

قدردانی معاون وزیر اقتصاد از عملکرد 7 ماهه بانک ملت

معاون وزیر امور مالی و دارایی از زحمات و کوشش های مدیران و کارکنان بانک ملت بابت عملکرد هفت ماهه سال جاری قدردانی کرد.

5 دی 1399

(عکس) قشنگی های یک رژ گونه قرمز!

سه فصلی می شود که حوالی 25 نوامبر، چهره مردان فوتبال ایتالیا تغییر می کند؛ از بازیکنان گرفته تا داور مسابقه. آن زمان که کرونایی در کار نبود و روی سکو می شد هواداران را دید، چهره مردان روی سکو هم غالبا تغییر می کرد. این تغیرات البته مربوط به پوشش یا مدل مو...

3 دی 1399

خبرنگاران ایستگاه های سنجش هوا قلب تپنده مدیریت آلایندگی

تهران - خبرنگاران - مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اکنون 216 ایستگاه سنجش آلودگی هوا در شهرهای مختلف فعال است که با توجه به گستردگی آلودگی هوا، کافی نیست و به نظر می رسد با همکاری صنایع امکان اضافه کردن 200 ایستگاه دیگر وجود دارد.

2 دی 1399

رشد 45 درصدی صدور جواز تاسیس صنعتی تا انتها مهرماه

تهران (پانا) - صدور پروانه های صنفی در 7 ماهه سال جاری افزایش حدود 54 درصدی و صدور جواز تاسیس صنعتی نیز افزایش بیش از 45 درصدی داشته است.

2 دی 1399

قیمت خانه در اطرف تهران کاهش یافت

بازار مسکن در شهرهای اطراف تهران در شرایط رکود قرار گرفته و نرخ ها در شهرهای پردیس، هشتگرد و پاکدشت بین 5 تا 15 درصد کاهش یافته است.

1 دی 1399

با کودک خشمگینم چگونه برخورد کنم؟

بین ترس و خشم رابطه نزدیکی هست. گاهی می گردد که کودک در یک لحظه، خشمگین است و لحظه دیگر بیم زده و گاهی نیز بر اثر یک محرک و در یک زمان ، هر دو باهم می آیند. در محیطی که بچه ها از محرک های ترس بدورند، امکان دارد که شیوع خشم بیش از ترس باشد.

30 آذر 1399

خبرنگاران توافق سوریه و عراق برای گسترش همکاری های حمل و نقل ریلی

تهران - خبرنگاران - سازمان خطوط ریلی سوریه و شرکت راه آهن عراق عصر پنجشنبه توافق همکاری مشترک امضا کردند.

30 آذر 1399

تهدیدهای زیست محیطی دریاچه ارومیه، برنامه علمی احیای دریاچه ارومیه تدوین شد

برنامه علمی احیای دریاچه ارومیه توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه تدوین شده است. این برنامه علمی به آنالیز چالش هایی در مورد بحران آب و مدیریت آن، تهدیدهای زیست محیطی حوضه آبریز دریاچه ارومیه، توسعه نامناسب کشاورزی و مخاطرات و پیامدهای مالی، فرهنگی...

30 آذر 1399

ماجرای فروش نوزاد در فضای مجازی چیست؟، گسترش تجارت سیاه در اینستاگرام

امروزه بسیاری از زوج هایی که فرزنددار نمی شوند ناخواسته سروکارشان به دلال های فروش نوزاد می افتد.

25 آذر 1399

آتش سوزی در پایانه نفتی در جازان عربستان

وزارت انرژی عربستان از آتش سوزی در پایانه نفتی جازان اطلاع داد. ریاض می گوید این آتش سوزی نتیجه عملیات انصارالله یمن است.

22 آذر 1399

چه عواملی باعث می گردد ایرانی ها در برابر کرونا از خود مراقبت نکنند؟

نتایج یک آنالیز مقطعی در مورد میزان خودمراقبتی مردم ایران در زمان همه گیری کووید-19 و موانع خودمراقبتی آن ها نشان داد که مردم میزان مراقبت از خودشان را در حد نسبتا خوب می دانند و به نظر آن ها، عوامل سیاستی مدیریتی و سپس عوامل روان شناختی مهم ترین موانع...

19 آذر 1399

شش لیزر در مرکز تحقیقات لیزر و پلاسمای دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد

مسئول راه اندازی مرکز تحقیقات لیزر و پلاسما دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: شش لیزر در مرکز تحقیقات لیزر و پلاسمای دانشگاه شهید چمران اهواز طراحی و ساخته شد.

16 آذر 1399
تعداد: (383)