راز شادی عجیب عیسی آل کثیر، حرکت او توهین آمیز بود؟

به گزارش مجله سفرنامه پاریس، چهار شوت و سه گل، یعنی نرخ تبدیل شوت به گل 75%؛ این عیسی آل کثیر است.

راز شادی عجیب عیسی آل کثیر، حرکت او توهین آمیز بود؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بازگشت مهاجم دزفولی پرسپولیس به شرایط مسابقه، در شرایطی رقم خورده که او در دو بازی و در دو مسابقه حساس برای تیمش در محوطه شش قدم پیروز به گلزنی شده است؛ البته این همه آنچه که عیسی در دربی برای پرسپولیس انجام داد نبود. او در طول مسابقه بارها و بارها به قلب و کناره های دفاع استقلال زد و تا توانست سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند و محمد نادری را آزار داد. دقیقا همان کاری که یحیی از او می خواست.

لحظه اوج نمایش امشب آل کثیر، حضور فرصت طلبانه او در محوطه جریمه و تبدیل کردن شوت دفع شده شهریار مغانلو به گل در اولین دربی اش با پیراهن پرسپولیس بود؛ گلی که او آن را به شکل عجیب و غریبی جشن گرفت و حتی این سوتفاهم را به وجود آورد که او دست به حرکت عجیبی بعد از گلزنی زده است. اما تصاویر شادی گل نشان می دهد که اگرچه آل کثیر از این خوشحالی منظوری دارد اما حرکتش به هیچ عنوان توهین آمیز نیست.

به نظر می آید آل کثیر که با انگیزه های فراوان در این بازی حاضر شده بود، با شادی بعد از گل میخواهد پیامی برای طرفداران تیم مقابل بفرستد که او همچنان آن ها را در محرومیتش از فینال آسیا مقصر می داند؛ پس عیسی بعد از گلزنی ابتدا به هوا پرید و با نشیمنگاه خود را به زمین انداخت و سپس دوباره به سمت عکاسان مستقر در سمت راست زمین رفت و مقابل آن ها ژست شادی گرفت.

این بعد از آن بود که بقیه بازیکنان از جمله شهریار مغانلو و میلاد سرلک نیز به او اضافه شدند و حلقه پرسپولیسی ها شکل گرفت؛ بعد از آن عیسی از جمع دوباره جدا شد و با مشت های گره نموده سه چهار بار به سمتی شادی کرد تا احساسات واقعی اش را نشان بدهد.

این شادی ترکیبی نشان می دهد که آل کثیر چقدر در حسرت انتقام میسوخته است؛ و البته این اشتیاق و انتقام به پیروزیتی بدل شد که او را نزد طرفداران پرسپولیس بیش از پیش محبوب می نماید. مهاجم جنوبی سرخ پوشان پس از بازگشت از محرومیت در لیگ برتر، 4 شوت به سوی دروازه رقبا زده که سه ضربه او توانسته به گل ختم گردد؛ گلزنی مقابل نساجی، سپاهان و استقلال و تنها یک شوت او توسط دروازه بان حریف مهار شده است. در واقع عیسی آل کثیر هر 59.7 دقیقه یک گل برای پرسپولیس بعد از گذراندن روزهای محرومیت خود در لیگ برتر به ثمر رسانده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1812

به "راز شادی عجیب عیسی آل کثیر، حرکت او توهین آمیز بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز شادی عجیب عیسی آل کثیر، حرکت او توهین آمیز بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید