تفریح در طبیعت تایلند

به گزارش سفر به فرانسه، تایلند یکی از زیباترین کشورهایی است که زیبایی خود را مدیون طبیعت آن می‌باشد. در این مقاله شما را با تفریحاتی که می‌توانید در طبیعت تور تایلند تجربه کنید، آشنا خواهیم کرد.

تفریح در طبیعت تایلند

تجربه زیپ لاین در تور تایلند

از دریا به آسمان… ماجراجویی بعدی، شما را از میان مناظر نفس گیر جنگل های بارانی چیانگ مای می گذراند. شما به تابی یک نفره متصل می شوید و سپس به حالت معلق، توسط کابل از دل جنگل های 1500 ساله تایلند عبور می کنید. در این مکان در تور تایلند فعالیت هایی نظیر دوچرخه سواری کوهستانی و صخره نوردی ارائه می شوند. همچنین، در صورت تمایل می توانید در یکی از خانه های روستایی مورد اعتماد تایلندی اقامت نمایید.

تجربه غواصی کم عمق در تور تایلند

زندگی دریایی سواحل تایند را از نزدیک ببینید. در این فعالیت بی نظیر، شما می توانید در میان آب های زمردین از بین صخره های زیبا عبور کنید. برای مثال می توانید در نهایت آرامش، از زیبایی های زندگی دریایی جزایر ملی سیمیلان و سورین در ایالت پهانگ نگا لذت ببرید.

تجربه قایقرانی در رودخانه در تور تایلند

قایقرانی رودخانه به سرعت در میان بازار گردشگری رو به افزایش بوده و به یکی از ماجراجویی های بی نظیر این کشور تبدیل شده است. از میان تندروهای وحشی موجود در جزایر جنوبی تایلند با قایق عبور کنید و حس بی نظیر هیجان و شادی را تجربه کنید.

از پناهگاه فیل ها در تورت تایلند بازدید نمایید

پارک ملی و طبیعی فیل ها، از فیل هایی که در صنعت گردشگری و سرگرمی مورد سوءاستفاده قرار گرفته اند نگهداری می کند و در مساحتی 300 هکتاری در دره زیبای مائو تانگ (نزدیکی چیانگ مای) بیش از 30 فیل نجات یافته را تحت حفاظت دارد.

انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 822

به "تفریح در طبیعت تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریح در طبیعت تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید