تولید بچه محل به پایان رسید

به گزارش سفر به فرانسه، کارگردان بچه محل از سرانجام تصویربرداری این مجموعه نمایشی در سرانجام آبان ماه خبر داد.

تولید بچه محل به پایان رسید

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، احمد درویشعلی پور کارگردان بچه محل درباره سرانجام تصویربرداری این مجموعه نمایشی اعلام نمود: قرار بود این فصل از بچه محل را در هفت ماه کار کنیم که از اول اردیبهشت ساخت آن شروع شد و تا سرانجام آبان ماه یعنی روز 30 آبان هم تصویربرداری تمام شد.

وی درباره این چند ماه کار اعلام نمود: این مجموعه در سه فصل ساخته شد فصل اول 30 قسمت فصل دوم 40 قسمت و فصل سوم 50 قسمت دارد. در حال حاضر هم فصل سوم این مجموعه نمایشی روی آنتن است. تا دیشب اول آذر قسمت 30 از فصل سوم پخش شد و حدود 20 قسمت دیگر باقی مانده است که به تدریج روی آنتن خواهد رفت.

کارگردان بچه محل درباره اینکه کرونا باعث شد به تولید این مجموعه نمایشی سرانجام دهند یا خیر اعلام کرد: سرانجام تولید بچه محل به دلیل کرونا نبود بلکه برنامه ریزی اولیه ما همین بود. هرچند در این مدت عوامل بسیار از خودگذشتگی داشتند به ویژه بازیگران مجموعه، چراکه باز هم عوامل پشت دوربین می توانستند ماسک بزنند، اما بازیگران نمی توانستند و فداکاری نشان دادند.

وی اضافه کرد: کرونا ما را هم مثل سایر پروژه ها اذیت کرد و برخی هم مبتلا شدند با این حال خدا بسیار به ما کمک کرد و با همه شرایط سخت پروژه به سرانجام رسید.

درویشعلی پور درباره اینکه مذاکره ای برای ساخت فصل های بعدی با شبکه داشته اند یا خیر گفت: در حال حاضر کار به تازگی به سرانجام رسیده است و گروه هم خسته است و هنوز درباره فصل جدید یا کار جدیدی صحبتی نداشته ایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 1453

به "تولید بچه محل به پایان رسید" امتیاز دهید

1 کاربر به "تولید بچه محل به پایان رسید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید بچه محل به پایان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید