جاذبه های شهر هوا هین تایلند

به گزارش سفر به فرانسه، هواهین یک دهکده ماهیگیری آرام بوده که گردشگران داخلی و خارجی را بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند. هواهین آرام و تمیز است و می‌توان در ساحل آن به ورزش هایی مانند اسب سواری و گلف هم مشغول شد.

جاذبه های شهر هوا هین تایلند

هتل سوفیتل یکی از مکان‌های زیبا در کشور تایلند می‌باشد که قدمت آن 80 سال پیش برمی‌گردد و در آغاز برای خانواده سلطنتی تایلند و مهمانان آنها ساخته شده است. داخل مجموعه هتل می‌توان از ساختمان‌هایی به سبک معماری دوران استعمار، تزئینات گیاهی خاص و مجسمه‌های زیبا بازدید کرد و در عین حال چای نوشیدن و از منظره‌های بی نظیر آن لذت برد.

ته نارسدامری قلب مراکز گردشگری هواهین می‌باشد و در این مکان می‌توان سوغاتی خرید، لباس دوخت و غذاهای عالی میل نمود. اما بهترین مرکز غذاخوردن در هواهین بازار چاتچای می باشد. این بازار در مرکز شهر واقع شده و شبها فروشندگان زیادی به آنجا می آیند و غذاهای دریایی فوق العاده ای می فروشند. سوپ برنج، دونات های چینی به شیوه هوا هین و شیر سویای مخصوص از دیگر خوراکی های جالبی است که در این بازار می توان خرید و خورد.

ایستگاه قطار سلطنتی، یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری هواهین که با دانستن قیمت تور تایلند می‌توانید بازدید از آن را در برنامه خود قرار بدهید. در گذشته، خانواده سلطنتی تایلند برای گذراندن تعطیلات با قطار سلطنتی به هواهین سفر می‌کردند. به همین دلیل، ایستگاه قطار هواهین در حوالی مرکز شهر از جذابیت زیادی برخوردار بوده و علاوه بر زیبایی معماری آن، اهمیت تاریخی داشته. این ایستگاه قطار در فهرست بهترین ایستگاه‌ها که توسط هفته نامه نیوزویک معرفی شدند در مقام هشتم دنیا قرار گرفت و مردم محلی نیز به آن افتخار می‌ورزیدند. 

قصر سلطنتی کلای کانگون در سال 1929 میلادی به دستور پادشاه ساخته شد و خانواده سلطنتی تایلند هنوز هم ماه‌های مارس تا آوریل را در این قصر می‌گذرانند و در مواقعی که آنها در قصر نباشند، گردشگران می‌توانند از آن بازدید کنند.

معبدهای زیادی در داخل و اطراف هواهین قرار گرفته که مشهورترین آن‌ها معبد هواهین است که در مرکز شهر قرار گرفته است. این معبد بسیار بزرگ بوده و راهبان زیادی را می توان آنجا مشاهده نمود. معبد هوای مانگول به خاطر مجسمه بزرگ بودای خود بسیار دیدنی می‌باشد. این مجسمه در گذشته به فرمان ملکه سیریکیت ساخته شد.

انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: parisro.ir شناسه مطلب: 831

به "جاذبه های شهر هوا هین تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاذبه های شهر هوا هین تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید